На Луганщині партизани саботують роботу залізниці та розносять українську символіку

На Луганщині партизани саботують роботу залізниці та розносять українську символіку

На Луганщині партизани саботують роботу залізниці та розносять українську символіку
У 2020 році у День державного прапора ну Луганщині на горі Пристін за 30 км від кордону з РФ розгорнули 20-метровий прапор України. Фото: Новопсковська селищна рада

На тимчасово окупованій Луганщині українські патріоти спалили чергову шафу управління залізницею, а також розклеюють окупованими містами українську символіку. Про це повідомив голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

"Було знищено устаткування автоматизованого управління залізницею (шафа СЦБ) – на ділянці залізничного сполучення Щастя-Старобільськ в районі міста Щастя", повідомив Сергій Гайдай.

Раніше, 7 лютого шафа СЦБ була спалена на ділянці залізничного сполучення Ровеньки-Антрацит в районі н.п. Ясеновський.

Також Гайдай додав, що активісти руху "Жовта Стрічка" в Луганську та Алчевську малюють синьо-жовті графіті, розклеюють плакати та жовті стрічки.

афівафіва
Українські листівки в Алчевську та Луганську, Фото: Сергій Гайдай.

Що відомо про ситуацію на Луганщині

  • З метою обмеження доступу до інформації громадян України на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, два оператори вимкнуть мобільний інтернет.
  • Окупанти у Сєвєродонецьку готують приміщення лікарні для надання хірургічної допомоги пораненим російським військовим.
  • На Луганщині окупаційні війська збільшили кількість атак. Також вони стягують особовий склад на цьому напрямку. Інформація, яку розповсюджують окупанти, про захоплення населених пунктів не відповідає дійсності. Про це розказав голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
  • У районі Новоіванівки Луганської області окупанти облаштували ще один військовий шпиталь, де лікують близько сотню поранених російських військовослужбовців.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок