Марина Бех-Романчук провела перший старт "зимового сезону" у стрибках у довжину: результат

Марина Бех-Романчук провела перший старт "зимового сезону" у стрибках у довжину: результат

Марина Бех-Романчук провела перший старт "зимового сезону" у стрибках у довжину: результат
AP

Загалом це другі змагання для української легкоатлетки.

27-річна українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук провела свій другий старт у 2023 році, а також перший у стрибках у довжину. Це відбулося на турнірі ISTAF Indoor в німецькому Берліні.

На цих змагання разом з Мариною Бех-Романчук серед інших змагалися найкраща стрибунка останніх років Малайка Мігамбо (Німеччина), титулована сербка Івана Вулета. Саме вони показали уже в 2023 році найкращі стрибки серед дев'яти атлеток, що заявилися на турнір у Берліні.

Марина Бех-Романчук, у свою чергу, була єдиною атлеткою, що ще не стрибала в довжину на офіційних стартах у 2023 році. Її єдиний старт відбувся теж у Німеччині, українка фінішувала на подіумі у потрійному стрибку.

Читайте більше: Марина Бех-Романчук відкрила сезон третім місцем на турнірі World Athletics Indoor Tour Gold у потрійному стрибку

Перші два стрибки у Берліні Марина зробила з заступом. А свій найкращий результат показала у третьому стрибку - 6.56 м. У наступній спробі вона стрибнула на 6.50 м, після чого зробила ще два заступи.

Результат 6.56 м - це сьоме місце на турнірі у Берліні. Шість атлеток стрибнули за 6.60 м, а для подіуму потрібно було виконувати стрибок на 6.69 м або далі. Перемогу в Берліні завоювала Малайка Мігамбо з результатом 6.81 м.

  • ISTAF Indoor, Берлін: стрибки у довжину
  1. Малайка Мігамбо (Німеччина) - 6.81 м
  2. Ларіса Япікіно (Італія) - 6.69 м
  3. Івана Вулета (Сербія) - 6.69 м

...

  • 7. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.56 м
Читайте більше: "Сказати, що нічого не турбує, це відверто неправда". Марина Бех-Романчук – про полегшений зимовий сезон і план на рік

Як Бех-Романчук розпочинає сезони

  • У 2022 році на перших двох змаганнях Марина не виконала жодної вдалої спроби, усе було із заступами.
  • У 2021 році на тому ж турнірі у Берліні Бех-Романчук виконала стрибок на 6.64 м, фінішувала другою. Також у Берліні Марина змагалася у 2019 році - 6.73 м і теж друге місце.
На початок