Відключення електроенергії на Полтавщині 11 лютого: що відомо

Відключення електроенергії на Полтавщині 11 лютого: що відомо

Відключення електроенергії на Полтавщині 11 лютого: що відомо

На території Полтавської області 11 лютого планують відключати електропостачання по одній черзі за графіком. Про це повідомили на сайті "Полтаваобленерго".

11 лютого відключатимуть електроенергію по одній черзі, якщо це дозволятиме споживання. Без електрики споживачі можуть бути по дві години, із електропостачанням – по чотири.

На 11 лютого "Укренерго" довело ліміт по потужності у Полтавській області з розбивкою по годинах.

Ознайомитися з чергами можна за посиланням, а з графіками тут.

Що відомо

  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.
  • У Полтавській області можуть змінити графік відключень електроенергії та розділити його на шість черг. Про це під час апаратної наради 30 січня повідомив директор обласного департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Едуард Рева.
На початок