У Києві відкриють культурний простір, створений з металу "Азовсталі" і комбінату Ілліча

У Києві відкриють культурний простір, створений з металу "Азовсталі" і комбінату Ілліча

У Києві відкриють культурний простір, створений з металу "Азовсталі" і комбінату Ілліча

У Києві відкриють виставковий павільйон, створений із маріупольського металу. Проєкт має назву "Модуль тимчасовості" і покликаний привернути увагу світової спільноти до теми війни в Україні.

Про це повідомляє Маріупольська міська рада.

Культурний простір відкриють 17 лютого на Контрактовій площі. Він працюватиме 3 місяці. Роботи представлять понад 20 всесвітньо відомих закордонних та українських митців. Відвідувачі зможуть побачити картини, інсталяції, аудіовізуальні роботи.

Двоповерхову споруду створять із 27 модулів-контейнерів. В інтер'єрі й меблях використано листову сталь з "Азовсталі" й металургійного комбінату імені Ілліча. "Мета проєкту — показати, що навіть під час війни українці не лише переосмислюють своє минуле, борються за теперішнє, а й думають про майбутнє", — зазначають організатори.

Що відомо про мистецькі проєкти в Києві під час війни

Однією з перших та наймасштабніших виставок українського мистецтва у світі, що розповідали про українську кризу через російську агресію, стала виставка "Захоплений будинок", яка об’єднала більше ніж 200 робіт українських художників та художниць.

У серпні минулого року у Києві відкрили фотовиставку "Небачена Азовсталь" на честь захисників Маріуполя. Були представлені роботи фотографа і керівника пресслужби полку "Азов" Дмитра Козацького, якого тривалий час утримували в російському полоні.

У Києві презентували партію браслетів "Символ незламності". Створені вони з останньої довоєнної партії металу з "Азовсталі" в межах проєкту ініціативи UNITED 24. Увесь прибуток з продажу йде на "Армію дронів".

Читайте також

Привезли з фронту: у Києві відкрилась виставка розписаних воєнних артефактів

На початок