Три вулиці в Луцьку змінили назви: які саме

Три вулиці в Луцьку змінили назви: які саме

Для трьох вулиць у Луцькій громаді в рамках процесу дерусифікації обрали нові назви. Відповідне рішення ухвалили 22 лютого під час пленарного засідання 41-ї сесії міської ради, – поінформували в управлінні інформаційної роботи ради.

Вулицю Салтикова-Щедріна перейменували на вулицю Приміську, де таку ж назву матиме продовження дороги у селі Жидичин за Луцьком. Колишня вулиця Ціолковського називатиметься вулицею Мрії. Вулиці Східну та Куліша з'єднуватиме нова вулиця Єднання.

Окрім того, обранці громади змінили попереднє рішення про перейменування вулиці Мамсурова на вулицю Магістральну. Відтепер частина вулиці Мамсурова називатиметься Магістральна, іншу частину об’єднали з вулицею Окружною та назвали Окружною. На цій вулиці змінять нумерацію об’єктів нерухомого майна.

Нові назви вулиць почнуть діяти з 15 березня.

Що відомо

  • 25 січня 2023-го в обласному центрі Волині перейменували 17 вулиць, а також затвердили назви двох скверів. У квітні 2022-го в рамках процесу дерусифікації та декомунізації перейменували п'ять луцьких вулиць. У червні нові назви отримали п'ять вулиць. У вересні минулого року дали нову назву ще дев'ятьом вулицям.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок