У Запоріжжі тривають аварійні роботи: без світла лишаються понад 2 тисячі споживачів

У Запоріжжі тривають аварійні роботи: без світла лишаються понад 2 тисячі споживачів

У Запоріжжі тривають аварійні роботи: без світла лишаються понад 2 тисячі споживачів
Фото з Facebook-сторінки "Запоріжжяобленерго"

У Запоріжжі внаслідок обстрілів знеструмленими залишаються 2 тисячі 452 абонентів. Аварійно-відновлювальні роботи тривають.

Про це Суспільному повідомила речниця ПАТ «Запоріжжяобленерго» Зореслава Цупренко.

"Сьогодні з 8.00 ранку по Запорізькій області, на території, яка підконтрольна Україні, були вимушено введені графіки погодинних відключень електроенергії з метою стабілізації стану енергосистеми. З 8 до 12.00 були одночасно погашені перша та друга черга споживачів і з 12.00 погашена третя черга".

За словами речниці, як будуть діяти графіки надалі залежатиме від стану енергосистеми. Подальші заходи оприлюднять о 15.00.

Зореслава Цупренко зазначає, що ситуація з електропостачанням в області залишається складною і тривалість відключень залежить від навантаження мережі та користування містянами енергоємними електроприладами.

"Наразі рівень енергоспоживання по Запорізькій області обмежений лімітами, які довело "Укренерго", зранку вони були суттєво зменшені, тому що вищим буде рівень енергоспоживання, то більша ймовірність, що доведеться вдаватись не лише до погодинних відключень, але й до додаткових аварійних відключень".

Нині прогнозів щодо тривалості аварійних відключень немає, бо вони впроваджуються до стабілізації стану енергосистеми, зазначила речниця ПАТ "Запоріжжяобленерго".

Читайте також

У Запоріжжі через російські обстріли без електроенергії залишаються понад 2 тисячі споживачів

У Запорізькій області терміново ввели погодинні відключення електроенергії

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок