Канадійська диригентка Кері-Лінн Вілсон візьме участь у концерті-реквіємі Львівської опери

Канадійська диригентка Кері-Лінн Вілсон візьме участь у концерті-реквіємі Львівської опери

Канадійська диригентка Кері-Лінн Вілсон візьме участь у концерті-реквіємі Львівської опери
Фото: keri-lynnwilson.com

Львівська національна опера до річниці повномасштабної війни виконає концерт-реквієм "Пам’яті нескорених". Диригенткою буде канадійська музикантка Кері-Лінн Вілсон. Про це 9 лютого повідомили на Facebook-сторінці закладу.

"Вже рік ми боремося пліч-о-пліч, кожен на своєму фронті. Світова мистецька спільнота продемонструвала єдність і підтримку у нашому прагненні відстояти власну культурну ідентичність і незалежність. Музикантів з усіх куточків України запрошували до різноманітних проєктів та концертів солідарності із українською нацією в боротьбі проти рашизму", – йдеться у дописі.

Кері-Лінн Вілсон - канадська диригентка оперного та симфонічного репертуару..

У відеозверненні до українських глядачів вона звернулася українською: "Ми ніколи не відмовимося у боротьбі за Україну та її культурну спадщину! Слава Україні".

Концерт відбудеться у Львівській національній опері 22 лютого 2023 року.

У 2022 році вона долучилась до створення "Українського оркестру свободи" (Ukrainian Freedom Orchestra), світові гастролі якого відбулися у співпраці The Metropolitan Opera та Teatr Wielki - Opera Narodowa на найкращих сценах Європи та Америки. Твори славетних українських композиторів почули у Франції, Німеччині, Шотландії, Великій Британії, Нідерландах та США.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube.

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок