У Полтаві тролейбуси почали їздити повний робочий день: яка кількість

У Полтаві тролейбуси почали їздити повний робочий день: яка кількість

Оновлено
У Полтаві тролейбуси почали їздити повний робочий день: яка кількість
фото: Суспільне Полтава

В обласному центрі від 10 лютого електротранспорт рухатиметься без перерв у графіку. Про це Суспільному повідомила заступниця начальника служби руху комунального підприємства "Полтаваелектроавтотранс" Леся Бобир.

На зупинці громадського транспорту у Полтаві на тролейбус очікує Надія Завізіон.

"Я їду з Левади (мікрорайон у Полтаві – ред.) до центру, а потім пересідаю і їду до Шевченка, Чапаєва (нині вулиця Героїв Чорнобильців – ред.)", — каже жителька Полтави Надія Завізіон.

10 лютого у Полтаві тролейбуси почали працювати повний робочий день.

"Хочемо запустити з 5-ї до 22-ї тролейбуси у тому режимі, в якому вони працювали, коли не було відключення електроенергії", — говорить перший заступник голови Полтавської міськради Валерій Пархоменко.

У Полтаві тролейбуси почали їздити повний робочий день: яка кількість
У Полтаві тролейбуси почали їздити повний робочий день. Фото: Суспільне Полтава

"Хотілося б, але, якщо така ситуація, можливо, щоб і не повністю їхали (не весь день – ред.). Хай буде наша перемога, тоді хай цілий день їздять", — каже жителька Полтави Надія Завізіон.

Як повідомила Суспільному заступниця начальника служби руху комунального підприємства "Полтаваелектроавтотранс" Леся Бобир, попри ракетні обстріли, надані ліміти електроспоживання дозволили роботу тролейбусів без перерви. До цього, нагадаю, від жовтня 2022-го року через російські обстріли енергоінфраструктури у країні запровадили обмеження на споживання електрики. Через це у Полтаві змінили графік руху тролейбусів.

У Полтаві тролейбуси почали їздити повний робочий день: яка кількість
Тролейбуси у Полтаві. Фото: Суспільне Полтава

Вони курсували з перервами. Зранку до 10-ї, а ввечері – з 16-ї години. Артем Маслак, який працює у Полтаві, здебільшого їздить маршрутками, однак, каже, іноді доводиться користуватися тролейбусом.

"Маршрутки їздять до 19-ї години. Я не розумію, чому не збільшити цей ліміт саме у маршруток. Були тролейбуси. Вони їздили до 21-ї, 21:30. Я працюю на Леваді (мікрорайон у Полтаві – ред.), сам із Розсошенців. Було б дуже добре доїхати хоча б до центру і потім звідси якось чи на таксі, чи тролейбусом до Розсошенців. Було таке, що я доїжджав маршруткою з роботи до центру, а потім збирав людей, їхали на таксі. Скидалися грошима, бо не було ні тролейбусів, ні маршруток", — каже Артем Маслак, який працює у Полтаві.

Як повідомила заступниця начальника служби руху "Полтаваелектроавтотрансу" Леся Бобир, без перерв електротранспорт курсуватиме і надалі, якщо це дозволятимуть ліміти від "Укренерго»". У пікові години на маршрути виїжджає 51 тролейбус, а в інший час – близько 35.

Що відомо

  • Від жовтня 2022-го року через російські обстріли об’єктів енергетичної інфраструктури у країні запровадили обмеження на користування електрикою. Через це змінили час роботи тролейбусів в Полтаві. Їх випускають на маршрути лише в пікові години із перервою – зранку до 10:00, а ввечері – від 16:00.
  • Із 21 жовтня тролейбуси припинили випускати на маршрути у Полтаві, лишилися працювати лише автобуси та маршрутки. Про це у своєму Telegram-каналі повідомляв голова громади Олександр Мамай.

Вибір редакції

На початок