НФЛ висловила підтримку Україні під час церемонії NFL Honors

НФЛ висловила підтримку Україні під час церемонії NFL Honors

НФЛ висловила підтримку Україні під час церемонії NFL Honors
Скріншот трансляції

На заході вшанували найкращих у Національній футбольній лізі за підсумками сезону 2022.

Національна футбольна ліга (НФЛ) висловила підтримку на адресу України у війні проти Росії. Сталося це на церемонії вручення нагород за підсумками сезону 2022 року - NFL Honors.

Цьогорічна NFL Honors стала 12-ю в історії. Нагорода передує Супербоулу, який у 2023 році відбудеться 13 лютого. На щорічному заході відбулось нагородження найкращих у Національній футбольній лізі. Під час церемонії до учасників звернувся президент України Володимир Зеленський.

У своєму Twitter НФЛ написала, що "взяла на себе зобов’язання підтримувати український народ у його боротьбі за свободу і сьогодні ввечері ця підтримка досягає кульмінації в особливому моменті на NFL Honors".

Окрім звернення президента Національна футбольна ліга запросила на NFL Honors український військових, які у цивільному житті грають в Україні у американський футбол: Юрія Гундіча, Дениса Полубінського, Алфі Вільямса та Романа Богуславського. Цих гравців зал привітав оваціями. У кінці 2022 року NFL презентувала про них документальний фільм.

Читайте також: НФЛ зняла фільм про українських гравців у американський футбол на війні проти Росії

Українських гравців у американський футбол відмітив і очільник України у своєму зверненні. Окрім цього Володимир Зеленський подякував американцям за підтримку України у війні проти Росії.

"Хочу подякувати кожному з вас за підтримку. Я говорю від імені тисяч відважних чоловіків та жінок, які зараз воюють на полі бою. На лінії фронту знаходяться і гравці з української Ліги американського футболу, які поділяють вашу любов до цієї гри", - сказав президент України.

Акція підтримки на адресу України у війні проти Росії під час NFL Honors стала не першою, яку проводить NFL. У вересні 2022 року клуб Національної футбольної ліги "Нью-Йорк Джетс" зіграв матч у символічних шоломах на підтримку України. У перерві матчу NFL, який відбувався у Мюнхені минулого року, команди зібрали кошти на підтримку сімей українських гравців у американський футбол, що постраждали у результаті повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Що відомо

  • ФІФА напередодні фіналу чемпіонату світу 2022 року відмовила надати Володимиру Зеленському майданчик для звернення.
  • Міжнародний Олімпійський комітет вивчає ймовірне повернення російський та білоруських атлетів у нейтральному статусі.
На початок