Внаслідок чергової російської ракетної атаки деякі потяги Укрзалізниці прибувають із запізненням

Внаслідок чергової російської ракетної атаки деякі потяги Укрзалізниці прибувають із запізненням

Оновлено
Внаслідок чергової російської ракетної атаки деякі потяги Укрзалізниці прибувають із запізненням
Потяг на вокзалі. Фото: Укрзалізниця/Telegram

Сьогодні, 10 лютого, через знеструмлення окремих ділянок внаслідок чергової російської ракетної атаки по Україні 5 із 65 рейсів Укрзалізниці затримуються на 5 хвилин і більше, ще 3 поїзди — на понад пів години. Про це повідомляє пресслужба відомства.

"Пересаджуємо пасажирів рейсу №712/711 Київ — Краматорськ до спальних вагонів під резервним тепловозом, Інтерсіті+ №722 в напрямку Харкова доїде також під теплотягою. Зворотні відправлення з Краматорська та Харкова відповідно очікуються із затримкою, про яку повідомлятимемо додатково",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ситуація на всіх вокзалах країни наразі контрольована, є резервне енергопостачання. Посадка та висадка в містах, де оголошено повітряну тривогу, продовжується підземними переходами.

У відомстві нагадують, що на залізничних вокзалах України відкрито "Пункти незламності", а на найбільших — працюють "Фортеці незламності", де можна зігрітися безкоштовним чаєм, зарядити гаджети та знайти гарантований зв’язок.

Пасажирів, які за форс-мажорних обставин, у результаті обстрілів та тривог, не встигли на свої рейси, ми з тим же квитком пересадять на наступний рейс аналогічного напрямку,— інформують залізничники.

Станом на 12 годину відхилення поїздів від графіка незначне: 41 із 52 поїздів далекого сполучення прямує за графіком,— кажуть в Укрзалізниці

Відстають зараз від графіка такі поїзди:

 • №15/16 Ясіня — Харків (+1 год 29 хв)
 • №21/22 Трускавець — Харків (+1 год 13 хв)
 • №749/750 Відень — Київ (+1 год 8 хв)
 • №749/750 Ужгород — Київ (+1 год 8 хв)
 • №13/14 Солотвино — Київ (+55 хв)
 • №749/750 Київ — Відень (+35 хв)
 • №711/712 Київ — Краматорськ (+45 хв)
 • №191/192 Одеса — Краматорськ (+25 хв)
 • №91/92 Одеса — Харків (+17 хв)
 • №113/114 Львів — Харків (+15 хв
 • №111/112 Київ — Ізюм (+12)

450 пасажирів поїзда №712 Київ — Краматорськ на станції Полтава-Південна пересадили до спальних вагонів, які продовжили рух за маршрутом під теплотягою. Наразі затримка поїзда становить 45 хв.

Стосовно, Київської кільцевої електрички, — то вона курсує чітко за графіком, у тому числі мостами між лівим та правим берегом Києва,— підсумували залізничники.

Що відомо про російську ракетну атаку на Київ 10 лютого

10 лютого, о 08:27 в Києві та області була оголошена повітряна тривога. Місцева влада повідомила про роботу ППО в регіоні. Уламками ракети у Голосіївському районі пошкодили два автомобілі, приватний будинок та електромережі. Інформація щодо постраждалих уточнюється.

Через загрозу російської ракетної атаки у Києві та області застосовуються екстрені відключення світла. Це дозволить уникнути значних пошкоджень енергетичної інфраструктури, якщо ракети досягнуть цілі.

Читайте також

Заступник голови КМДА з питань цифровізації — про "Київ Цифровий", петиції та зв’язок в укриттях

Поліцейські Київщини отримали мобільні світлові башти

РФ атакує Україну дронами і ракетами, ЄС підготував 10-й пакет санкцій проти Росії. 352 день війни. Онлайн

На початок