На Полтавщині застосували превентивні відключення електроенергії

На Полтавщині застосували превентивні відключення електроенергії

На Полтавщині застосували превентивні відключення електроенергії
Фото: pixabay.com

У Полтавській області 10 лютого превентивно відключають електричну енергію. Про це Суспільному повідомили у пресслужбі "Полтаваобленерго".

Електроенергію почали відключати близько 9:00. Це зробили через можливі ракетні обстріли.

Превентивні відключення застосували на усій території колишніх Хорольського, Горішньоплавнівського, Кобеляцького, Новосанжарського, Машівського, Карлівського та Чутівського районів.

На території іще частини колишніх районів Полтавщини електроенергію відключили частково. Це, зокрема, Полтавський, Миргородський, Зіньківський, Диканський та Козельщинський.

Що відомо

  • З 8:00 10 лютого на Полтавщині відключають одночасно дві черги споживачів за графіком погодинних вимкнень.
  • Із 20 жовтня 2022-го року в Україні запровадили обмеження на користування електроенергією. Це пов’язано з російськими обстрілами енергетичної інфраструктури в Україні.
  • 23 листопада російська армія вдарила по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко.
На початок