В Житомирі підключатимуть новий трубопровід – містян просять зробити запас води

В Житомирі підключатимуть новий трубопровід – містян просять зробити запас води

В Житомирі підключатимуть новий трубопровід – містян просять зробити запас води
У Житомирі розпочали підготовчі роботи з реконструкції останньої ділянки північного магістрального трубопроводу. Жовтень 2022 року. Фото: Аліна Домбровська для Суспільне Житомир

10 лютого в Житомирі вводять в експлуатацію новопрокладений трубопровід. У зв’язку з цим з восьмої ранку тимчасово обмежать водопостачання. Про це повідомив "Житомирводоканал" в своєму Telegram.

В повідомленні, зокрема, йдеться, що новий трубопровід мають підключити до водогону. Роботи виконуватимуться з 8:00 до 24:00. В цей час тимчасово обмежать водопостачання.

"Протягом цього часу водопостачання до жителів центральної частини міста та Богунії буде обмежено. Вода подаватиметься зі зниженим тиском, якого буде недостатньо, аби забезпечити мешканців, які проживають на верхніх поверхах", – йдеться в дописі.

Жителів вказаних мікрорайонів просять зробити запас води.

Що відомо

  • В квітні 2022 року вже тривали роботи по заміні ділянки північного магістрального трубопроводу по вулиці Каховській, що є найбільшим трубопроводом у Житомирі. На початку червня комунальники не вкладалися у терміни виконання робіт. Нові труби кладуть одразу всередину старого трубопроводу. 20 жовтня розпочали підготовчі роботи з реконструкції останньої ділянки північного магістрального трубопроводу. 22 грудня водоканал затримувався із завершенням ремонтних робіт на магістральному трубопроводі у Житомирі через перебої зі світлом.

Ще по темі

  • Попри заборону на капітальні видатки в умовах воєнного стану "Житомирводоканал" станом на червень 2022 року планував провести ремонтні роботи на чотирьох насосних станціях. Також у планах була реконструкція трьох ділянок водогонів у Житомирі загальною протяжністю близько 6–7 кілометрів, що вдвічі менше від щорічної потреби.
  • У Житомирі водоканал знайшов під час робіт дерев'яний трубопровід часів початку ХХ століття.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок