Стартлист жіночого спринту на ЧС-2023 з біатлону: коли бігтимуть українки

Стартлист жіночого спринту на ЧС-2023 з біатлону: коли бігтимуть українки

Стартлист жіночого спринту на ЧС-2023 з біатлону: коли бігтимуть українки
Dmytro Yevenko / biathlon.com.ua

Початок жіночої спринтерської гонки - о 15:00 за київським часом.

У німецькому Обергофі триває чемпіонат світу з біатлону. Змагання у п'ятницю, 10 лютого, продовжаться жіночою спринтерською гонкою на 7.5 кілометрів.

Збірна України розпочала змагання в Німеччині з класичної змішаної естафети. Та посіла у міксті підсумкове 10-те місце в складі Анастасії Меркушиної, Юлії Джими, Дмитра Підручного й Антона Дудченка.

Читайте також: Збірна України - 10-та у першій гонці чемпіонату світу: результати змішаної естафети

У спринті свою другу гонку в Обергофі бігтимуть Меркушина та Джима. У складі "синьо-жовтих" вони приєдналися до Олени Білосюк та Дар'ї Блашко, яка після хвороби бігтиме на топрівні вперше від початку січня.

Єдиною з українських збірниць у першій стартовій групі спринт розпочне Анастасія Меркушина - під 16-м номером. У другій групі бігтиме Юлія Джима, у третій - Олена Білосюк. Останньою з українок на дистанцію вийде Дар'я Блашко - 91-ю.

Стартлист України на спринт чемпіонату світу

  • 16. Анастасія Меркушина
  • 62. Юлія Джима
  • 69. Олена Білосюк
  • 91. Дар'я Блашко

Лідерка особистого заліку Кубка світу сезону 2022/23, француженка Жюлья Сімон отримала 11-й стартовий номер. Лідерка спринтерського заліку, німкеня Деніз Геррман-Вік вийде на дистанцю 24-ю, а чинна олімпійська чемпіонка в цій дисциплині, Марте Олсбю Ройзеланд з Норвегії - 30-ю.

Бігтимуть у першій групі й інші фаворитки змагань: чешка Маркета Давідова (3-й стартовий номер), шведки Ельвіра (8) та Ганна Еберг (28), італійки Доротея Вірер (13) та Ліза Вітоцці (17), серед інших.

У другій групі бігтиме віцечемпіонка спринту на етапі Кубка світу в Ансі, шведська біатлоністка Лінн Персон - 50-й номер.

Початок спринту на чемпіонаті світу з біатлону 10 лютого - о 15:30 за київським часом.

Чемпіонат світу з біатлону: трансляція

Пряма трансляція усіх гонок чемпіонату світу - на сайті Суспільне Спорт та місцевих каналах Суспільного, а також частина гонок буде доступна на Радіо Промінь. Суспільне Спорт транслюватиме всі гонки на рівні чемпіонату світу з біатлону.

Дивитися біатлон онлайн можна на платформах Суспільного - ексклюзивного транслятора біатлону в Україні.

На початок