У зимовому модульному містечку в Львові проживають майже 750 переселенців

У зимовому модульному містечку в Львові проживають майже 750 переселенців

У зимовому модульному містечку в Львові проживають майже 750 переселенців
Фото Романа Балука

У модульному містечку на Сихові у Львові проживає близько 750 українців, які вимушено залишили домівки через війну. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Модулі адаптували спеціально до зимового періоду, тому туди переселили мешканців інших трьох містечок. На час зими тимчасове житло на території Стрийського парку, вулиці Пулюя та "Маріяполіс" законсервували.

"Це містечко ми побудували спеціально для зими та морозів. Тут люди достатньо комфортно проживають. Ми тут маємо вибудованих орієнтовно 1400 місць, більша частина з яких — заповнена. Попередні три містечка — більш літній варіант, який складно застосовувати взимку. Але ми їх не демонтовуємо, тому матимемо резерв. Наразі вони будуть законсервовані, — каже мер Львова Андрій Садовий.

Модульне містечко на Сихові
Модульне містечко на Сихові. Фото Романа Балука

На ділянці модульного містечка на Сихові є вісім двоповерхових будинків. Кожен з них складається із 80 модулів.

"Ще два місяці тому ця територія була вільна, і ми її повністю підготували: від земляних робіт, до клінінгу містечок. Основною перевагою цього містечка є те, що тут будиночки так званого коридорного типу. Люди, які живуть у модулях, виходять із кімнат не на вулицю, а у коридор, де краще зберігається тепло. Також санвузли тут не окремими блоками, а всередині. У приміщеннях є їдальні, де люди можуть приготувати собі їсти та попрати речі", — каже заступник мера Львова з містобудування Любомир Зубач.

Дитячий майданчик на території містечка
Дитячий майданчик на території містечка. Фото Романа Балука

Проживання на території містечка — безкоштовне. Також місто забезпечує людей харчуванням. Побут люди організовують самостійно.

Читайте також

Мешкатиме понад 1000 людей. У Львові монтують нове модульне містечко для переселенців

У Львові переселенці можуть отримати безкоштовно теплі речі

Вибір редакції

На початок