Троє волинських біатлоністів здобули "бронзові" медалі на чемпіонаті України

Троє волинських біатлоністів здобули "бронзові" медалі на чемпіонаті України

Троє волинських біатлоністів здобули "бронзові" медалі на чемпіонаті України
Михайло Хміль, Кирило Кульчицький і Максим Денисенко на змаганнях у Яворові, 16.03.2023-го. Фото: Федерація біатлону Волині

Команда волинських спортсменів – Михайло Хміль, Кирило Кульчицький і Максим Денисенко – виборола переможне третє місце на чемпіонаті України з біатлону, – повідомили у Федерації біатлону Волині.

Змагання відбулися в місті Яворів на Львівщині.

Трійка волинських біатлоністів змагалися в естафеті 3×2 серед старших юнаків. Згідно з результатами Михайло Хміль пройшов визначену відстань на турнірі за 17:37.64, Максим Денисенко показав час 19:27.79 і Кирило Кульчицький подолав дистанцію за 20:46.27.

Троє волинських біатлоністів здобули "бронзові" медалі на Чемпіонаті України
На фото – Михайло Хміль. Фото: Федерація біатлону Волині

Із загальним результатом команди 57:51.70 біатлоністам вдалося обігнати команду київських спортсменів і зайняти переможне третє місце. Аби вибороти "срібну" медаль, волинянам не вистачило лише 31 секунди.

Усі троє біатлоністів є вихованцями дитячо-юнацької спортивної школа № 4 Луцька.

Що відомо

  • У лютому 2023-го лучанин Михайло Хміль здобув другу золоту нагороду на чемпіонаті України з біатлону. 30 січня в обласному управлінні спорту повідомили, що спортсмен Михайло Хміль у перший день чемпіонату України з біатлону завоював "золото".
  • Біатлоніст Кирило Кульчицький цьогоріч увійшов до списку з 49 луцьких спортсменів. котрим впродовж року надаватимуть щомісячну стипендію у розмірі 3 200 гривень.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок