Людмила Станіславенко складає мандат депутата Вінницької облради

Людмила Станіславенко складає мандат депутата Вінницької облради

Людмила Станіславенко складає мандат депутата Вінницької облради
Колаж: Суспільне Вінниця

Людмила Станіславенко вирішила скласти повноваження депутата Вінницької обласної ради. Відповідну заяву посадовиця опублікувала на своїй сторінці у Фейсбук.

"Вважаю, що сьогодні буду більш корисною, коли на пряму допомагатиму фронту, а не сидіти у сесійній залі. Іноді навіть не впливати на ті рішення, які приймаються під час війни", — зазначила у кроментарі Суспільному Людмила Станіславенко.

Складання повноваження депутатки Вінницької обласної ради вирішила під час повномасштабного вторгнення та з огляду на вчинки, дії, рішення однофракційників. Жінка входила до фракції "Українська стратегія Гройсмана".

За словами Людмили Станіславенко, далі вона планує робити все те, що і робила раніше — допомагати фронту, українській армії та переселенцям.

"Планую займатися тим, що приносить мені моральне задоволення і тим, що я вмію робити уже більше 20 років", — зазначила у кроментарі Суспільному Людмила Станіславенко.

Крім того, надаватиме консультації щодо обов’язків депутатів і керівників області й міста, повідомила Станіславенко.

У Вінницькій обласні раді зазначили, рішення Людмили Станіславенко "це її право". Складання повноваження депутата відбуватиметься відповідно до закону.

Що відомо

  • Людмила Станіславенко – українська громадська та політична діячка, благодійниця, волонтерка.
  • У 2015-му стала депутатом Вінницької обласної Ради та головою постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини.
  • Депутатка Вінницької обласної ради 7-го і 8-го скликань.
  • Ініціаторка Дня української хустки та голова Вищої ради "Клубу успішних жінок".

Читайте також

  • Тридцять один мільйон гривень на оборону: як розподілили бюджет Вінниччини 2023
  • Бюджет громадських ініціатив: у Вінницькій міській громаді реалізують десять проєктів

Вибір редакції

На початок