Бойові виплати військовим: у Міноборони пояснили, хто отримуватиме 30 і 100 тис. грн

Бойові виплати військовим: у Міноборони пояснили, хто отримуватиме 30 і 100 тис. грн

Бойові виплати військовим: у Міноборони пояснили, хто отримуватиме 30 і 100 тис. грн
Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр. Скріншот з відео

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр пояснила, хто з військовослужбовців отримуватиме додаткові виплати у розмірі 100 тисяч грн, а хто 30 тисяч грн.

"Виплата додаткової винагороди у разі виконання бойових (спеціальних) завдань на лінії бойового зіткнення з противником на глибину виконання бойових завдань військовою частиною (підрозділом, у тому числі зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки) до батальйону включно здійснюватиметься — в розмірі 100 тисяч гривень", — пояснила вона.

За словами Маляр, у разі виконання бойових завдань згідно з наказами, пов’язаними із всебічним забезпеченням наявних угруповань військ Сил оборони безпосередньо в районах ведення бойових дій здійснюється — у розмірі 30000 гривень (в розрахунку на місяць пропорційно часу виконання цих завдань).

З 1 лютого змінюється порядок виплат додаткової грошової винагороди військовослужбовцям. Йдеться про застосування нового підходу до виплати 30 тисяч та 100 тисяч гривень, запроваджених постановою Кабінету Міністрів України 28 лютого 2022 року № 168.

Розмір додаткової грошової винагороди військовим, які беруть безпосередню участь у бойових діях, не змінюється. Зміни стосуватимуться тилових підрозділів та військовослужбовців, які перебувають поза зоною бойових дій.

Читайте також

Зеленський у Лондоні, росіяни обстріляли Чернігівщину. 350 день війни. Онлайн

На початок