Був учасником Революції Гідності, згодом вступив до лав Збройних сил України. Запорізький дизайнер Тарас Воротний добровольцем пішов на фронт. Звільняв Київщину, пізніше був направлений на Донецький напрямок, де і провів свій останній бій. 28 січня стрілець-помічник гранатометника Тарас Воротний загинув у місті Бахмут.

У квітні Тарасу Воротному мало б виповнитися 32 роки. Його однокласниця Ольга Максимова, розповідає, не знала, що він був на передовій.
"Я прочитала, побачила фотографії, не роздивилася, що це Тарас, я прочитала пост і потім в кінці Тарас Воротний, для мене це був шок, так дізнатись, взагалі, що його більше немає", - каже вона.

Він був "іронічним інтелектуалом", так про свого випускника згадує класна керівниця, вчителька української мови та літератури Запорізького січового колегіуму Людмила Чеховська. Розповідає: мама Тараса працювала у бібліотеці, тож книга була для нього невіддільною частиною життя.
"От Тарас, він заперечував таку особливість розуміння патріотизму, яка у нас зараз дуже популярна зазвичай – шароварщіна, такий кіч, розумієте. Можна одягнути вишиванку і клястися і при цьому бути ворогом, врешті-решт тому, що ця вишиванка символізує, а можна бути у вишиванці і без, але служити ідеї, служити своєму народові, ось це Тарас наш такий", - каже вона.

Тарас Воротний закінчив з відзнакою факультет журналістики Запорізького національного університету, працював графічним дизайнером. Хист до творчості у нього був ще за шкільних часів — згадує однокласниця Катерина Щербань:
"Я пам’ятаю було у нас таке на уроках, ми під час занять, коли нам було трошки сумно спілкуватися з вчителями, ми переписували, на звичайних папірцях. Нам тоді здавалось, що вчителі не помічають, як ми передаємо ці папірці. Якщо ми завжди переписувались завжди словами, реченнями, приколами, то Тарас завжди малював, у нього завжди були якісь маленькі карикатури, він навіть однокласників там зображав".

З початком повномасштабного вторгнення Тарас пішов захищати країну. Був стрільцем-помічником гранатометника, брав участь у боях на Київщині. Останній бій молодший сержант Збройних сил України Тарас Воротний провів 28 січня за місто Бахмут Донецької області.

"В мене про нього двояке відчуття, якщо чесно. З одного боку він був дуже іронічною людиною, а з другого боку – похмурою, і я не могла зрозуміти, чи він насправді оптиміст, чи песиміст. Я у нього якось спитала: "Тарас, а чому ти такий сумний, чому ти завжди такий песимістичний, він мені відповів, що світ прекрасний, а життя — погане. Я не зрозуміла, можливо колись зрозумію, що він мав на увазі", - каже Ольга Максимова.
Прощання з Тарасом Воротним відбудеться 9 лютого у Запоріжжі.