На Київщині триває облаштування "пунктів незламності"

На Київщині триває облаштування "пунктів незламності"

На Київщині триває облаштування "пунктів незламності"
Фото: КОВА

Станом на 6 лютого на Київщині створено 440 "пунктів незламності". За останній тиждень відкрили 2 таких об'єкти. Найбільше пунктів в області облаштували у будівлях, що належать органам місцевої влади.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної державної адміністрації.

За даними КОВА, органи місцевого самоврядування створили на Київщині 291 "пункт незламності", усі вони забезпечені генераторами. Держслужба з надзвичайних ситуацій відкрила 65 об’єкти. Долучився до ініціативи й відповідальний бізнес, підприємці облаштували 84 пункти.

А в Переяславі діє "містечко незламності". Це — 6 модульних будиночків, у кожному з яких є обігрівачі. Містечко має свій генератор, медичний пункт та пункт поліції, дитячу кімнату, місце для чаювання. У разі необхідності поряд можна облаштувати польову кухню. "Містечко незламності" у Переяславі має необхідні запаси води та їжі.

Адреси "пунктів незламності" на Київщині можна знайти на сайті Київської ОВА і на спеціальному сайті.

Що відомо про облаштування "пунктів незламності" на Київщині

Після масованого обстрілу військами РФ 23 листопада в Україні почали розгортати "пункти незламності" — це місця, де в разі тривалого відключення світла через обстріли, людина може підзарядити мобільні пристрої, зігрітись та випити гарячі напої. Пункти можна знайти на онлайн-мапі. Міжнародна організація з міграції ООН передала гуманітарну допомогу для "пунктів незламності" Київщини. Її отримали 10 громад.

Станом на 29 січня на Київщині функціонують 438 "пунктів незламності". У Бучі з’явилась "юрта незламності". А в Ірпені запустили автобус як мобільний пункт обігріву. У центрі Переяслава на Київщині у грудні почали монтаж "містечка незламності".

Мешканці Київщини можуть поділитися враженнями про перебування у "пунктах незламності". Відгуки допоможуть виправити недоліки.

Читайте також

Італія допомагає будувати у Броварах переносний "пункт незламності" на 200 людей

Вибір редакції

На початок