На сесії Одеської міськади помітили кнопкодавство

На сесії Одеської міськади помітили кнопкодавство

На сесії Одеської міськади помітили кнопкодавство
odessamedia.net

На сесії Одеської міської ради 8 лютого відбулось кнопкодавство. Про це заявили одразу декілька депутатів: Петро Обухов, Жанна Мандриченко, Анастасія Большедворова та Ольга Квасніцька.

За словами Жанни Мандриченко, хтось з депутатів проголосував за свого колегу Василя Ієремію, коли того не було в залі. Згідно з регламентом Одеської міської ради, це є порушенням депутатської етики.

"Ми в залі не бачимо депутата Ієремію, його картка голосує — ми бачимо це по голосах, бачимо, що за нього голосували", — сказала Мандриченко і закликала міського голову Одеси, який є головою на сесії, відреагувати на це.

Анастасія Большедворова також закликала Геннадія Труханова відреагувати на цей випадок, інакше, за її словами, доведеться анулювати всю сесію. Голова комісії з депутатської етики Ольга Квасніцька закликала колег припинити неперсональне голосування.

"Тільки що ми перевірили інформацію. Дійсно, за проєкт рішення 3.3, я дивлюсь на табло і сфотографувала його собі, Ієремія В.В. за, але в залі його нема. Прошу, заберіть зараз картки депутатів, які не присутні, і припиніть це. Якщо ми не зафіксували порушення, а воно було, то треба переглядати камери", — сказала Квасніцька.

Мер Одеси спочатку відреагував на заяви депутатів і сказав їм не робити цього більше, але потім дав доручення секретарю міськради Ігорю Ковалю перевірити голосування.

"Будьте уважні, депутати, за вами спостерігають. Мандриченко, Обухов, вся фракція ЄС спостерігають, тому будьте уважні, не голосуйте один за одного, особисто голосуйте на сесії міської ради", — сказав Труханов у відповідь на прохання Жанни Мандриченко відреагувати на кнопкодавство.

Читайте також

  • В Одесі планують відремонтувати військкомат за понад 14 мільйонів гривень
  • Депутати Одеської міськради провалили голосування за двох заступників мера
  • Всі бювети в Одесі планують під'єднати до генераторів цього тижня

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок