Геращенко та Чумаченко оформили "переможний дубль" на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту в Чехії: результат

Геращенко та Чумаченко оформили "переможний дубль" на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту в Чехії: результат

Геращенко та Чумаченко оформили "переможний дубль" на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту в Чехії: результат
AP Photo/Charlie Riedel

Українські легкоатлетки посіли перше та друге місце.

Чеське місто Трінека прийняло легкоатлетичний турнір в межах World Athletics Indoor Tour Silver зі стрибків у висоту. У турнірі взяли участь три українки - Ірина Геращенко, Катерина Табашник та Юлія Чумаченко.

Для українських легкоатлеток це не перший міжнародний старт у цьому сезоні. До того ж він став другим поспіль у Чехії, кілька днів тому Ірина, Катерина та Юлія виступили на іншому змаганні в Чезії. Тоді з особистим рекордом сезону друге місце посіла Геращенко (1.97 м), а Табашник та Чумаченко увійшли до топ-7.

Читайте також: Ірина Геращенко з особистим рекордом сезону зупинилася за крок від другої перемоги у 2023 році: результат

Змагання у Трінеці Ірина Геращенко розпочала з висоти 1.80 м, яку вона подолала з першої спроби. Після неї Ірина з таким же результатом пройшла 1.84 м та 1.87 м.

До планки на висоті 1.90 м дійшли три легкоатлетки. Суперницями Геращенко на цьому етапі змагань стали ще одна українка Юлія Чумаченко та Марія Вукович. Ірина не підкорила планку на першій спробі на висоті 1.90 м, але з другої спроби взяла висоту, що принесло їй перемогу.

Натомість Чумаченко та Вукович тричі зазнали невдачі у спробах подолати 1.90 м, розділивши між собою друге місце з результатом 1.87 м. Усі попередні спроби вони подолали з однаковим результатом.

Також інші дві спортсменки розділили між собою четверте місце. З результатом 1.84 метра змагання у Трінеці завершили Катерина Табашник та Урте Байкстіте з Литви.

Стрибки у висоту. Жінки. Beskyd Bar

  • 1. Ірина Геращенко (Україна) - 1.90 метра
  • 2. Юлія Чумаченко (Україна) - 1.87
  • 2. Марія Вукович (Чорногорія) - 1.87
  • 4. Катерина Табашник (Україна) - 1.84
  • 4. Урте Байкстіте (Литва) - 1.84

Після фіналу Ірина Геращенко подякувала глядачам за підтримку. Українська легкоатлетка відмітила свою втому після кількох змагань поспіль.

"Дуже дякую за вашу підтримку. Я трохи втомилася після кількох змагань, але 1.90 м - це добре для мене, 1.95 м - краще, але, можливо, наступного разу. Думаю, повернуся [в Трінеку] наступного року".

Що відомо

  • Ірина Геращенко - 27-річна легкоатлетка з Києва. Віцечемпіонка Європи в приміщенні 2021 року. Посідала четверті місця на Олімпійських іграх (2021) та чемпіонаті світу (2022). Особистий рекорд у приміщенні - 2.0 метри.
  • Катерина Табашник - 28-річна стрибунка у висоту з Харкова. Чемпіонка Європи серед юніорів 2013 року. Особистий рекорд у приміщенні - 1.99 метра.
  • Юлія Чумаченко - 28-річна українська стрибунка у висоту, чемпіонка Універсіади-2019. Особистий рекорд у приміщенні - 1.93 метра.

Вибір редакції

На початок