Даяна Ястремська вилетіла у першому матчі основної сітки турніру WTA в Абу-Дабі: результат

Даяна Ястремська вилетіла у першому матчі основної сітки турніру WTA в Абу-Дабі: результат

Даяна Ястремська вилетіла у першому матчі основної сітки турніру WTA в Абу-Дабі: результат
AP Photo/Carolyn Kaster

Українка майже зачепилася за те, щоб перевести гру у третій сет, але програла вирішальний гейм на тай-брейку.

Українська тенісистка Даяна Ястремська припинила виступи у першому раунді турніру WTA500 в Абу-Дабі. У двох сетах українка поступилася швейцарці Жіль Тайхманн.

Ястремська розпочала виступи в Абу-Дабі з кваліфікації. Там вона подолала одразу двох суперниць, завдяки чому вийшла до основної сітки турніру.

Читайте також: Марта Костюк розпочала з перемоги турнір WTA у Абу-Дабі. В основній сітці змагань також зіграє Даяна Ястремська

У першому колі Ястремська отримала в суперниці швейцарку Тайхманн. Для українки це була друга зустріч з швейцарською тенісисткою: у 2018 році на турнірі ITF у Франції вона обіграла її в двох сетах.

Проте в Абу-Дабі вже тріумфувала Тайхманн. У першому сеті швейцарській тенісистці вистачило брейку за рахунку 2:1 на подачі українки, щоб довести справу до перемоги.

У другій партії вже Ястремська була ближчою до перемоги. Вона вела в рахунку 4:2 завдяки використаному брейку на подачі швейцарки, однак не втримала перевагу, дозволивши суперниці взяти три гейми поспіль.

Зрештою, переможницю матчу визначив тай-брейк. Там Ястремська майже не відпускала суперницю вперед, однак у підсумку програла їй, віддавши два поспіль очки за рахунку 5:5.

WTA. Абу-Дабі, перше коло

Жіль Тайхманн (Швейцарія) - Даяна Ястремська (Україна, Q) 2:0 (6:3, 7:6)

Таким чином, участь на турнірі в Абу-Дабі продовжить лише Марта Костюк, яка виграла свій матч першого кола у румунки Сорани Кирсті. У наступному колі українка зіграє проти іншої швейцарки Белінди Бенчич.

Що відомо

  • Турнір в Абу-Дабі проходить на наступний тиждень після змагань в Хуахіні, де українка Леся Цуренко дійшла до першого за чотири роки фінали на рівні турнірів WTA.
Читайте також: "Морально не потягну". Леся Цуренко висловила готовність зніматися з ігор, якщо потрапить на тенісисток з РФ чи Білорусі
  • У 2023 році Даяна Ястремська виступила на чотирьох турнірах. І лише у Хуахіні змогла подолати перше коло.
  • В оновленому рейтингу WTA Ястремська посідає 102-е місце, піднявшись на одну позицію у порівнянні з попереднім рейтингом.
На початок