Шукають свідків: що відомо про пошкодження будиночків у містечку незламності в Рівному

Шукають свідків: що відомо про пошкодження будиночків у містечку незламності в Рівному

Шукають свідків: що відомо про пошкодження будиночків у містечку незламності в Рівному
Фото: Суспільне Рівне

Окремої охорони для містечка незламності, розташованого біля ліцею на вулиці Вербовій у Рівному, не передбачили. Про це Суспільному розповів директор міського департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима. Тентоване покриття на дев'яти будиночках з 3 по 5 лютого пошкодили невідомі. Поліція просить відгукнутися очевидців.

Правоохоронці просять відгукнутися людей, які можуть знати, хто причетний до пошкодження будиночків містечка незламності. Їх Рівному надав шведський уряд і задіють у разі виникнення надзвичайної ситуації, під час евакуації населення.

"За фактом хуліганських дій відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Правоохоронці звертаються до громадян, якщо ви стали свідками події, або маєте будь-яку іншу інформацію, щодо злочину — прохання негайно повідомити у поліцію", — зазначила речниця Нацполіції області Марія Юстицька.

Директор ліцею Олег Кроль повідомив Суспільному, що ліцей не мав охороняти будиночки.

"Ми лише надаємо територію. Все, крапка. Єдиний черговий, який у мене чергує, він може по відеонагляду слідкувати, дивитися за навколишньою територією. Це мої працівники помітили, сказали завгоспу, вона повідомила мене і я викликав поліцію і всіх інших", — пояснив він.

Зараз визначають, яким чином ліквідувати пошкодження тенту, розповів директор міського департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима.

"Цей будиночок сформований з трьох шарів утеплення — це є внутрішній шар, середній шар у вигляді мінвати й зовнішній — у вигляді брезенту, який не дає потрапляти дощу чи іншим видам опадів на мінвату. Функція зовнішнього брезенту є вкрай важлива, бо вона зберігає сухість і цільність такого "бутерброду", який тримає тепло в цьому приміщенні", — зауважив він.

Школа не несе відповідальності за це містечко, підтвердив Руслан Гудима, а окремої охорони для містечка не передбачили.

"Вони не несуть відповідальності. У голові не вкладається, як у нічний час залізти на територію школи й заподіяти шкоду тому, що може бути призначене для цілої нації", — розповів директор департаменту.

Читайте також

  • Перші в області: як у місті на Рівненщині запровадили електронний квиток
  • На Рівненщині зростає кількість хворих на грип та COVID-19
  • У Рівному волонтери роздають гарячі обіди для тих, хто у скруті

Читайте і дивіться Суспільне Рівне на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок