У Славуті на Хмельниччині відновив свою роботу дитсадок. На черзі - інший

У Славуті на Хмельниччині відновив свою роботу дитсадок. На черзі - інший

У Славуті на Хмельниччині відновив свою роботу дитсадок. На черзі - інший
Славутська міська рада

На початку лютого у Славуті відновив свою роботу заклад дошкільної освіти № 6 "Золота Рибка". Це вдалося зробити після облаштування у закладі найпростішого укриття - обов’язкової умови навчально-виховного процесу.

Про це повідомили у міськвиконкомі Славутської міської ради.

Крім забезпечення безпекових вимог, працівники садочку оригінально підійшли до облаштування освітнього середовища всередині сховища.

"Наше укриття розраховане на 150 дітей, складається з двох кімнат та відповідає всім вимогам, як от належний температурний режим, санвузол, два виходи тощо. Ми старалися робити так, щоб дітям було цікаво та комфортно, щоб малеча не відчувала страху. Для цього ми створили проєкт "Стіни, які говорять": облаштовано стіну з цифрами та прикладами, буквами, державними символами тощо. А сама ж кімната побудована у формі квест прогулянки із псом Патроном, якого діти дуже люблять", - розповіла директорка закладу Міра Остапчук.

Наразі у закладі функціонує 4 вікові групи, сьогодні його відвідує 54 дитини.У період постійних відключень електроенергії кухарі завчасно готують дітям гарячий сніданок.

Крім того, у Славутській громаді завершуються роботи із підготовки до використання найпростішого укриття у ЗДО № 5 "Квіткограй". Його директорка Світлана Владімірова каже: "Залишилося виконати роботи із освітлення, встановлення сантехніки, облаштування ігрового середовища. Цілий ряд робіт із влаштування систем теплопостачання, водопостачання та водовідведення, встановлення додаткових дверей вже провели".

Читайте також

  • Куди подівся "будинок хоббіта": чому у школі на Хмельниччині нема обіцяного укриття
  • Як працює хмельницька громадська пральня під час відключень електроенергії
  • У Хмельницькому створили модульне укриття

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок