На Полтавщині на деяких об’єктах відключають електрику вручну: як це працює

На Полтавщині на деяких об’єктах відключають електрику вручну: як це працює

На Полтавщині на деяких об’єктах відключають електрику вручну: як це працює
Фото: Pixabay

У трьох містах на Полтавщині вручну відключають електроенергію у будинках та на підприємствах, які розташовані на одній лінії із об’єктами критичної інфраструктури. Про це Суспільному 7 лютого повідомив директор обласного департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Едуард Рева.

За його словами, такі роботи виконують бригади енергетиків підприємства "Полтаваобленерго" для справедливого розподілу електрики між споживачами.

Живлення відключають на підстанціях так, щоб його не було у будинках та на підприємствах, які розташовані на одній лінії з критичною інфраструктурою. На самому ж об’єкті, наприклад, у лікарні світло у цей час є, говорить Едуард Рева.

Нині таких бригад в регіоні працює п’ять:

  • 2 – у Полтаві;
  • 2 – у Кременчуці;
  • 1 – у Горішніх Плавнях.

За його словами, таку процедуру відключення електроенергії вручну мають взяти під контроль голови громад. Це тому, що енергетики не мають доступу до кожного будинку, аби відключати електрику, тому й роблять це лише на підстанціях.

Що відомо

  • Із 20 жовтня 2022-го року в Україні запровадили обмеження на користування електроенергією. Це пов’язано з російськими обстрілами енергетичної інфраструктури в Україні.
  • 23 листопада російська армія вдарила по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко.
  • Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.

Читайте також

Вибір редакції

На початок