У боях поблизу Вугледара загинув телеоператор з Черкас

У боях поблизу Вугледара загинув телеоператор з Черкас

У боях поблизу Вугледара загинув телеоператор з Черкас
Фото з фейсбука Станіслава Кухарчука

На війні з Росією загинув черкаський телеоператор Павло Тимошенко. Про це повідомив черкаський журналіст Станіслав Кухарчук.

Павло Тимошенко був телеоператором регіонального корпункту телеканалу "Інтер". З початку повномасштабного вторгнення разом з колегою Станіславом Кухарчуком пішов на війну.

Станіслав Кухарчук пригадав, яким він був:

"Бро, з твоїми хворобами та трьома дітьми ти взагалі не мав би бути там... Закон цього не передбачає, але ти в лавах перших пішов захищати свій дім і свою країну. І ти виконав свій обов'язково до кінця! 12 років ти був для мене другою родиною на нашому маленькому черкаському корпункті, ми ділили з тобою все — обіди, вечері, відрядження, радощі і біди... Та більше я не зможу тебе обійняти чи просто привітатись телефоном — ти загинув, загинув захищаючи такий далекий від твого дому Вугледар. Паш, разом з тобою від мене пішла частина і мого життя, яке я так мріяв відновити після нашої Перемоги. Бро, якби ти знав, як мені не вистачатиме тебе... Якби ти тільки знав!".

Станіслав Кухарчук, Павло Тимошенко, Новини ТК "Інтер"... Як я хочу щоб ці слова знову пролунали в ефірі, але більше не прозвучать...

"Бо герої на жаль вмирають і від того дуже боляче. Спи спокійно, друже...", — зазначив журналіст.

На війні з Росією загинув телеоператор з Черкас
Фото з фейсбука Станіслава Кухарчука

Про час та дату прощання із загиблим поки не відомо.

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок