НКРЕКП розгляне питання недотримання графіків відключення електропостачання "Закарпаттяобленерго"

НКРЕКП розгляне питання недотримання графіків відключення електропостачання "Закарпаттяобленерго"

НКРЕКП розгляне питання недотримання графіків відключення електропостачання "Закарпаттяобленерго"
Фото: Закарпаттяобленерго / Facebook

Питання недотримання графіків відключення електропостачання "Закарпаттяобленерго" розгляне 7 лютого Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Про це повідомили на офіційному сайті регулятора.

Засідання НКРЕКП проведе у формі відкритого слухання. У порядку денному 36 питань, одне з яких — недотримання "Закарпаттяобленерго" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електроенергії та порушення ліцензійних умов з розподілу електроенергії, — йдеться у повідомленні.

Читайте також: НКРЕКП оштрафувала "Закарпаттяобленерго" за порушення графіків відключень електропостачання

Що передувало:

  • Відповідно до постанови НКРЕКП від 27 грудня 2022 року № 1915 «Про проведення позапланової виїзної перевірки "Закарпаттяобленерго" на підставі посвідчення на проведення позапланової виїзної перевірки від 01 січня 2023 року № 1, НКРЕКП здійснила позапланову виїзну перевірку дотримання "Закарпаттяобленерго" вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії, та Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, за період діяльності з 15 листопада 2022 року по 04 січня 2023 року.
  • Під час вибіркової перевірки ГПВ Графік погодинних відключеньвстановлено, що "Закарпаттяобленерго" не дотрималось розміщених на вебсайті Ліцензіата в мережі Інтернет "графіків погодинних відключень".
  • Підставою для здійснення позапланової виїзної перевірки Товариства були звернення громадян.
  • НКРЕКП пропонує прийняти постанову, якою: Застерегти "Закарпаттяобленерго" щодо недопущення надалі недотримання вимог нормативно-правових актів, що регулюють функціонування ринку електричної енергії.

Читайте також:

  • Зеленського запросили на саміт у Брюсселі, РФ готується до масштабного наступу. 349 день війни. Онлайн;
  • У Туреччині та Сирії сталися потужні землетруси, понад 4000 людей загинули. МЗС з'ясовує, чи постраждали українці;
  • На Закарпатті між керівником районного соцзахисту та місцевою жителькою виник конфлікт. У поліції та РДА почали розслідування;
  • На Закарпатті правоохоронці вилучили понад 28 тис. пачок сигарет. Частина з них — з акцизними марками Білорусі.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

На початок