Закупівля солі і бронювання готелю: в Ірпені відсторонили керівника комунального підприємства на час службових перевірок

Закупівля солі і бронювання готелю: в Ірпені відсторонили керівника комунального підприємства на час службових перевірок

Закупівля солі і бронювання готелю: в Ірпені відсторонили керівника комунального підприємства на час службових перевірок
Фото: Сергій Скрипник/Facebook

Сергій Скрипник залишає посаду директора комунального підприємства УЖКГ "Ірпінь", яку він обіймав упродовж кількох років. Посадовець написав заяву про звільнення за власним бажанням. Мер відсторонив його від роботи на час службового розслідування.

Як написав Сергій Скрипник у своєму Facebook: "Сьогодні (6 лютого — ред.) я мав робочу зустріч з Ірпінським міським головою Олександром Маркушиним і написав на його розгляд заяву про своє звільнення".

Директор пояснив, що за останній тиждень очолюване ним підприємство потрапило до двох "неприємних історій" – із закупівлею солі для обробки міських доріг та через бронювання номерів у готелі у Яремчі для участі представників підприємства у конференції-семінарі з питань ЖКГ. Він наголошує, що у вказаних випадках жодної копійки бюджетних коштів не було витрачено.

"Комунальне підприємство очолював я, і відповідальність за всі прийняті рішення та дії працівників підприємства несу особисто я", — зазначає посадовець. Він обіцяє надати максимальне сприяння у проведенні службового розслідування й перевірки.

Мер Ірпеня Олександр Маркушин 7 лютого відсторонив від роботи керівника комунального підприємства УЖКГ "Ірпінь" Сергія Скрипника на час службового розслідування. Він також звернувся до Державної аудиторської служби з проханням провести перевірку фінансово-господарської діяльності КП УЖКГ "Ірпінь". За результатами службової перевірки міський голова анонсував кадрові рішення.

Розпорядження мера Ірпеня щодо КП УЖКГ "Ірпінь"
Розпорядження мера Ірпеня щодо КП УЖКГ "Ірпінь". Фото: Олександр Маркушин/Telegram

Олександр Маркушин також звернувся до мешканців, громадських активістів та журналістів із закликом повідомляти міську владу та широку громадськість про факти можливих порушень.

Що відомо про фінансово-господарську діяльність КП УЖКГ "Ірпінь"

На початку лютого в Ірпені повідомили, що місцеве управління житлово-комунального господарства хотіло закупити сіль для посипання доріг за завищеною ціною. Угоду скасували та створили спеціальну групу для перевірки діяльності комунальників.

4 лютого правозахисниця Євгенія Ростолопа на своїй сторінці у Facebook повідомила, що комунальне підприємство Ірпеня забронювало номер на День закоханих у SPA-готелі в Яремчі. Вона опублікувала відповідний договір. Правозахисниця зазначила, що 4 дні проживання двох людей у готелі з панорамним басейном обійшлися у 48 800 грн.

Читайте також

Завдали збитків на майже 900 тис грн під час реконструкції гімназії у Києві. Кого підозрює прокуратура

На початок