Скільки землетрусів у світі сталося за останні 24 години. Де були найпотужніші

Скільки землетрусів у світі сталося за останні 24 години. Де були найпотужніші

Землетруси у Туреччині та світі
Землетрус. УНІАН

За останні 24 години у світі сталося понад тисячу землетрусів. Про це станом на 9 ранку 7 лютого повідомляється на сайті volcanodiscovery.com зі статистикою та інформацію по кожному землетрусу.

Так, у період з 9 ранку 6 лютого до 9 ранку 7 лютого було зафіксовано один землетрус силою понад 7 балів. Йдеться про сильний землетрус магнітудою 7,5 балів, що стався в Кахраманмараші у Туреччині 20 годин тому.

Також були 2 поштовхи між магнітудою 6 і 7, 21 поштовх між магнітудою 5 і 6, 157 поштовхів між 4 і 5 балами, 386 поштовхів із магнітудою від 3 до 4, 278 поштовхів між 2 і 3 магнітудами.

Було також 344 поштовхи силою менше 2 балів, які люди зазвичай не відчувають.

Останній землетрус магнітудою 4 бали було зафіксовано у Туреччині — Газіантепі за 28 км на південь від Кахраманмараша. Він стався між 8 і 9 ранку за Києвом.

Найсильніші землетруси магнітудою понад 6 і 7 балів за останні 24 години були зафіксовані у Туреччині. Землетруси магнітудою понад 5 балів, окрім Туреччини, протягом 24 годин зафіксували також на Самоа, у Східно-Тихоокеанській височині, в Індонезії, а також на Північних Маріанських островах.

Що відомо про землетруси 6 лютого у Туреччині та Сирії

6 лютого 2023 року на південному сході Туреччини та на території Сирії стався потужний землетрус. Президент Туреччини Реджеп Ердоган повідомив, що землетрус магнітудою 7,7 став найпотужнішим з 1939 року.

Станом на ранок 7 лютого за Києвом, виявили щонайменше 3 тисячі 381 загиблих у Туреччині, ще 20 тисяч 840 людей отримали поранення, пише Анадолу. У Сирії загинули 1444 людини, пише Reuters.

МЗС України отримало 24 звернення про відсутність зв’язку українцями, які проживають в зоні землетрусу в Туреччині, їх місця перебування встановлюють, повідомив речник Ніколенко. Інформація про українців серед постраждалих наразі не надходила.

Читайте також

У Туреччині та Сирії сталися потужні землетруси, понад 4000 людей загинули. МЗС з'ясовує, чи постраждали українці

На Тайвані стався землетрус магнітудою 5,1

"Трусилося все, тріскалися стіни". Очевидці розповідають про землетрус у Туреччині

Найбільші землетруси останніх десятиліть: Непал, Японія, Гаїті та Китай

Серія землетрусів: слідом за Туреччиною та Сирією підземні поштовхи зафіксували у Казахстані

Землетрус у Туреччині та Сирії серйозно пошкодив низку архітектурних пам’яток

У Сирії внаслідок землетрусу загинула сестра прем'єр-міністра

Потужний землетрус пронісся Туреччиною та Сирією. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

На початок