Футболісти одеського "Чорноморця" застрягли в Туреччині через негоду у Стамбулі

Футболісти одеського "Чорноморця" застрягли в Туреччині через негоду у Стамбулі

Футболісти одеського "Чорноморця" застрягли в Туреччині через негоду у Стамбулі
Стадіон "Чорноморець". Фото: Суспільне Одеса

Спортсмени одеського футбольного клубу "Чорноморець" застрягли у Туреччині через проблеми в аеропорту та негоду у Стамбулі. Гравці, тренери та персонал команди лишаються в Анталії, адже не змогли вилетіти запланованим ранковим рейсом. Про це 6 лютого повідомили в пресслужбі клубу.

"Зазначимо, що епіцентр сьогоднішнього руйнівного землетрусу в Туреччині знаходився в кількох сотнях кілометрів від місця зборів багатьох українських футбольних клубів", — написали у пресслужбі клубу.

Що відомо про потужні землетруси у Туреччині та Сирії

На південному сході Туреччини під ранок 6 лютого стався землетрус. Президент країни Реджеп Ердоган повідомив, що він став найпотужнішим з 1939 року. У Туреччині оголошено найвищий рівень тривоги. Жертви також у Сирії. Загалом кількість загиблих в обох країнах сягнула близько 1800 людей.

МЗС України отримало 24 звернення про відсутність зв’язку з українцями, які проживають в зоні землетрусу в Туреччині, їх місця перебування встановлюють, повідомив речник Ніколенко. Інформація про українців серед постраждалих наразі не надходила.

Влада Туреччини скасувала всі спортивні змагання. Під завалами перебувають 14 гравчинь жіночої волейбольної команди "Хатай", постраждали члени чоловічої волейбольної команди "Малатья Беледієспор", а також до 40 спортсменів із бійцівського клубу. У Туреччині на зимових зборах перебувають майже всі футбольні клуби-учасники УПЛ. У момент землетрусу вони перебували у сотнях кілометрів від його епіцентру.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок