Марта Костюк зіграє у фіналі виставкого турніру в Ірпені після відмови суперниці

Марта Костюк зіграє у фіналі виставкого турніру в Ірпені після відмови суперниці

Марта Костюк зіграє у фіналі виставкого турніру в Ірпені після відмови суперниці Федерація тенісу України

Друга півфінальна зустріч на виставкових тенісних змаганнях UTF Ladies Invitational у Ірпені завершилася відмовою учасниці. З турніру знялася Дарія Лопатецька.

Дарія Лопатецька відмовилася продовжувати боротьбу в півфіналі приблизно за 10 хвилин після початку матчу. Причиною став біль у коліні. Відзначимо, для Лопатецької це був другий матч за день: у першому поєдинку вона відграла три сети й здолала Вікторію Петренко.

Тож у фіналі зіграє Марта Костюк, яка побореться за перемогу з Маріанною Закарлюк.

Раніше, 1 червня від участі в змаганнях відмовилася перша ракетка турніру Леся Цуренко. Як пояснила тенісистка, далася взнаки стара травма ліктя.

Що відомо

  • Марта Костюк перемогла у всіх трьох матчах групового етапу не віддавши суперницям жодного сету. Тенісистка вийшла до півфіналу з першого місця квартету.
  • Турнір UTF Ladies Invitational організовано Федерацією тенісу України з метою поновлення змагального процесу. Змагання проводяться в одиночному розряді, без глядачів, протягом п'яти днів. Участь беруть 8 українських тенісисток. Через погодні умови графік змагань дещо змістився. Аналогічний турнір заплановано й для чоловіків.
  • Леся Цуренко та Марта Костюк прокоментували у інтерв'ю Суспільному свою участь у змаганнях, а також розповіли, як проводили час на карантині та що думають одна про одну.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуФормула 1MMAФехтуванняКіберспортІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start