Землетруси у Туреччині: Україна готова направити рятувальників — Кулеба

Землетруси у Туреччині: Україна готова направити рятувальників — Кулеба

Землетруси у Туреччині 6 лютого: Україна готова направити рятувальників — Кулеба
Проведення пошуково-рятувальних робіт після землетрусу магнітудою 7,4 бала. Кахраманмарас, Туреччина, 6 лютого 2023 року. Фото: Getty Images

Україна готова направити до Туреччини велику групу рятувальників, щоб допомогти ліквідовувати наслідки потужного землетрусу, який забрав життя понад 1200 людей у Туреччині та Сирії. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у Твіттер.

"Україна готова направити до Туреччини велику групу рятувальників для надання допомоги в реагуванні на кризу. Ми тісно співпрацюємо з турецькою стороною для координації їхнього розгортання", — написав Кулеба.

Що відомо про землетруси у Туреччині 6 лютого

6 лютого на південному сході Туреччини та водночас на території Сирії стався потужний землетрус. Як пізніше заявив президент Туреччини Реджеп Ердоган, землетрус магнітудою 7,7 став найпотужнішим у Туреччині з 1939 року. Станом на 12:30 за Києвом, загиблими в обох країнах вважаються понад 1200 людей, поранено 5 385. Вдень у Туреччині стався ще один землетрус магнітудою 7,8 балів, а потім ще один магнітудою 5,7. Поштовхи відчувалися в Іраку та Ірані, а також в ОАЕ, Туреччині і Ізраїлі.

Посольство України в Туреччині перевіряє наявність українських громадян серед постраждалих, повідомили в МЗС.

Читайте також

Санкції проти "Росатому", депутати розглянуть питання звільнення Резнікова. 348 день війни. Онлайн

У Туреччині та Сирії сталися потужні землетруси, понад 1200 людей загинули. МЗС з'ясовує, чи постраждали українці

Вибір редакції

На початок