"Не знав, куди мені бігти святкувати". У чемпіонаті Шотландії забили дивогол з центру поля

"Не знав, куди мені бігти святкувати". У чемпіонаті Шотландії забили дивогол з центру поля

"Не знав, куди мені бігти святкувати". У чемпіонаті Шотландії забили дивогол з центру поля
SNS Group

Відео моменту.

У матчі чемпіонату Шотландії було забито дивогол з центру поля. Трапилося це у матчі елітного дивізіону ліги між командами "Гартс" та "Данді Юнайтед".

Матч "Гартс" - "Данді Юнайтед" закінчився перемогою господарів поля з рахунком 3:1. При цьому інтрига у грі зберігалася до останніх хвилин: до початку компенсованого часу "Гартс" мали лише мінімальну перевагу в рахунку.

На восьмій компенсованій хвилині матчу "Гартс" забив вирішальний гол. Захисник Стівен Гамфріс після відбору на своїй половині поля вирішив пробити з центру по воротам - м'яч пролетів над голкіпером "Данді Юнайтед" та залетів у сітку.

Відео голу у ворота "Данді Юнайтед" Гамфріс виклав на своїй сторінці у Twitter та лаконічно його підписав.

"Якщо не битимеш, то не заб'єш", - підписав відео футболіст.

Після гри захисник у коментарі BBC пожартував, що зіштовхнувся з проблемою після забитого м'яча, оскільки не знав, як себе поводити під час святкування.

"Як тільки м'яч опинився на моїй лівій нозі, я подумав, що є шанс. Не знав, куди бігти святкувати, оскільки ніколи не забивав гол з центру поля. Зазвичай ти це робиш поблизу кутового прапорця, проїжджаєш по газону на коліні чи щось типу такого. Але я справді трохи марив і тому святкував без якихось особливих речей", - сказав Гамфріс.

Що відомо

  • Гамфріс виступає за "Гартс" як орендований футболіст, що належить англійському "Вігану". Це його третій м'яч за шотландську команду у 12 поєдинках чемпіонату.
  • "Гартс" після перемоги над "Данді Юнайтед" продовжують йти на третьому місці в чемпіонаті Шотландії - 42 очки у 25 поєдинках.
На початок