"Подаруй українську книгу". Кропивницька бібліотека ініціювала акцію до дня книгодарування

"Подаруй українську книгу". Кропивницька бібліотека ініціювала акцію до дня книгодарування

"Подаруй українську книгу". Кропивницька бібліотека ініціювала акцію до дня книгодарування
Перша книгу, яку принесли до обласної бібліотеки Чижевського в рамках акції/фото книгозбірні

У Кропивницькому обласна бібліотека імені Чижевського ініціювала акцію "Подаруй бібліотеці українську книгу" до міжнародного Дня книгодарування, який відзначають 14 лютого. Про це Суспільному розповіла Олена Стрілець — завідувачка відділу формування фондів книгозбірні.

Таку акцію влаштовують четвертий рік поспіль. "Ми закликаємо людей приносити саме українські книги. Адже минулого тижня нам хотіли віддати російськомовне видання, ми його не прийняли. Такі книги нині нікому не потрібні. Вирішили, що влаштуємо ще одну акцію і російську літературу будемо здавати на макулатуру, а гроші перераховувати на потреби Збройних сил України". Акція розпочалася минулого тижня. У перший день у бібліотеку принесли дві книги.

Одну з них – "Скарби шведських архівів. Документи з історії України" авторки Марини Траттнер принесла Софія Чабан. "Це — унікальне видання, яке вміщує добірку документів з української історії, що зберігаються у шведських архівах. Основна частина матеріалів містить інформацію, яка пов’язана з українськими гетьманами – Богданом Хмельницьким, Іваном Мазепою та Пилипом Орликом. Видання містить передруки малознаних документів та аналіз картографічних джерел", – розповіла Олена Стрілець.

У 2022 році в рамках акції у бібліотеку Чижевського принесли 217 книг та журналів.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок