На Полтавщині зросла кількість померлих із підтвердженим коронавірусом

На Полтавщині зросла кількість померлих із підтвердженим коронавірусом

На Полтавщині зросла кількість померлих із підтвердженим коронавірусом
Фото: pexels.com

На Полтавщині за тиждень зафіксували на 79 випадків COVID-19 більше, ніж за минулий період. Зросла і кількість летальних випадків. Про це Суспільному розповідає епідеміолог обласного центру контролю та профілактики хвороб Андрій Байбарза.

За тиждень в області померли десятеро людей, у яких підтвердили діагноз COVID-19. Це на шість більше, ніж за минулий період.

"Летальність, тобто питома вага померлих залишається стабільною. Цей ріст відображає виключно ріст захворюваності. Найбільшому ризику піддаються люди вікової групи 60 років і старше".

За тиждень на Полтавщині зафіксували 347 випадків захворювання на коронавірус, минулого тижня їх було 268. Збільшення кількості захворілих пов’язане із сезонним ростом захворюваності, каже епідеміолог.

"Такий же ріст у такий же період відбувався і в минулі роки. Стабільне зниження ми очікуємо не раніше березня-квітня", – говорить Андрій Байбарза.

Найбільше випадків коронавірусу минулого тижня виявили у Горішньоплавнівській, Новогалещинській, Полтавській та Новосанжарських громадах. Загалом від початку пандемії в регіоні діагностували 220 тисяч 730 випадків захворювання на COVID-19.

Читайте також

На Полтавщині дітей від 5 років вакцинують від COVID-19

На початок