З 7 лютого у Чернігові запрацює новий автобусний маршрут до Новоселівки

З 7 лютого у Чернігові запрацює новий автобусний маршрут до Новоселівки

Уточнено
З 7 лютого у Чернігові запрацює новий автобусний маршрут до Новоселівки
ФОТО: Суспільне Чернігів

З 7 лютого 2023 року у Чернігові запрацює новий автобусний маршрут 28а, який курсуватиме від вокзалу до Новоселівки. Відповідне рішення затвердили 6 лютого на виконавчому комітеті Чернігівської міської ради.

За словами секретаря Чернігівської міської ради Олександра Ломаки, були запити від людей, щоб відновити сполучення з Бобровицею та Новоселівкою.

"Це фактично перший маршрут, який буде їхати до найбільш постраждалого району міста", — сказав Ломако.

Начальник управління транспорту та зв’язку міської ради Олександр Рижий зазначив, що всього на маршруті буде вісім автобусів.

"Чотири будуть курсувати до кладовища Яцево, чотири — до мікрорайону Новоселівка. Тобто, вони там розходяться від перехрестя вулиці Кленова-Шевченка. На кладовищі буде інтервал 20 хвилин, на Новоселівці — 20 хвилин, а суміжний інтервал буде 10 хвилин", — сказав Рижий.

Автобуси курсуватимуть за наступним напрямком:

️від кінцевої зупинки "Залізничний вокзал" — по проспекту Перемоги — вул. І. Мазепи — проспект Миру — проспект Перемоги — вул. Княжа — вул. Шевченка — до кінцевої зупинки «мікрорайон "Новоселівка"» та у зворотному напрямку: від кінцевої зупинки «мікрорайон "Новоселівка"» — по вул. Шевченка — вул. В. Тарновського — вул. Гетьмана Полуботка — вул. П’ятницька — проспект Перемоги — проспект Миру — вул. Івана Мазепи — проспект Перемоги — до зупинки "Залізничний вокзал".

Читайте також

У Чернігові цьогоріч планують закупити шість тролейбусів на 42 мільйони гривень

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

Вибір редакції

На початок