П'ять медалей здобули за день українські легкоатлети: усі результати

П'ять медалей здобули за день українські легкоатлети: усі результати

П'ять медалей здобули за день українські легкоатлети: усі результати
AP

Українці за один день завоювали одне "золото", одне "срібло" та три "бронзи".

Українські спортсмени здобули п'ять медалей за один день на різних легкоатлетичних турнірах в Європі. Змагання відбулись у Чехії, Франції та Польщі.

Загалом за день українські легкоатлети здобули одне "золото", одне "срібло" та три "бронзи". Найуспішнішим для України став турнір у французькому місті Валь-де-Реї, в якому українці завоювали три медалі.

Другу нагороду в сезоні на міжнародних стартах виборов Андрій Проценко. Стрибун у висоту не повторив на турнірі у Польщі свій найкращий результат сезону - 2.20 м не взяв з двох спроб, після чого не використав одну вже на висоті 2.23 м після перенесення висоти. Попри це, Проценко став третім з результатом у 2.15 метра.

Читайте також: Андрій Проценко переміг у змаганнях зі стрибків у висоту на першому міжнародному старті сезону: результат
 • Лодзь. Стрибки у висоту, чоловіки
 1. Норберт Кобельський (Польща) - 2.23 метра
 2. Марко Фассінотті (Італя) - 2.20 м
 3. Андрій Проценко (Україна) - 2.15 м

Також у Лодзі виступив Ерік Костриця. У бігу на 60 метрів легкоатлет став восьмим, показавши результат 6.71 секунди.

У чеському Густопече Україна була представлена лише трьома стрибунками у висоту. На подіум піднялася лише Ірина Геращенко, яка оновила особистий рекорд сезону, взявши висоту 1.97 метра - "срібло". У кроці від медалі була Катерина Табашник, яка зупинилася на планці 1.93 м.

 • Густопече. Стрибки у висоту, жінки
 1. Морган Лейк (Велика Британія) - 1.99 метра
 2. Ірина Геращенко (Україна) - 1.97
 3. Крістіна Овчіннікова (Казахстан) - 1.95

У Густопече також змагались Юлія Чумаченко. У змаганнях зі стрибків у висоту атлетка стали сьомою, з результатом 1.87 м.

Читайте також: Ірина Геращенко з особистим рекордом сезону зупинилася за крок від другої перемоги у 2023 році: результат

Легкоатлетичний турнір у Валь-де-Реї завершився для України трьома медалями. На змаганнях серії World Athletics Indoor Tour Silver з черговим рекордом турніру "золото" завоювала Ярослава Магучіх, а Юлія Левченко свій другий міжнародний старт у сезоні закінчила з "бронзою". Ще одну "бронзу" для України завоював Роман Кокошко у штовханні ядра. Для нього цей старт став п'ятим у міжнародному сезоні - попередні чотири турніри атлет виграв.

 • Валь-де-Реї. Стрибки у висоту, жінки
 1. Ярослава Магучіх (Україна) - 1.95 метра
 2. Урте Байкстите (Литва) - 1.84 м
 3. Юлія Левченко (Україна) - 1.84 м
Читайте також: Ярослава Магучіх з рекордом турніру виграла змагання у Франції, Юлія Левченко - третя
 • Валь-де-Реї. Штовхання ядра, чоловіки
 1. Леонардо Фаббрі (Італія) - 21.33 метра
 2. Чуквуебука Енеквечі (Нігерія) - 21.10 м
 3. Роман Кокошко (Україна) - 20.57 м

Також на турнірі у французькому Валь-де-Реї виступила Анна Плотіцина. Легкоатлетка не пройшла до фіналу змагань з бігу на 60 метрів серед жінок. У своєму забігу українка стала п'ятою, з результатом 8.30 секунди.

Що відомо

 • Основний старт "зимового сезону" у легкій атлетиці - чемпіонат Європи у приміщенні, який відбудеться з 2 до 5 березня 2023 року у Туреччині.
 • У жіночих стрибках у висоту лідеркою сезону йде Ярослава Магучіх - 2.00 метра. Цей результат спортсменка показала на Меморіалі Дем'янюка у Львові.
 • В лютому 2023 року на міжнародних змаганнях ще одну медаль для України завоювала стрибунка у висоту із жердиною - Яна Гладійчук. Спортсменка стала третьою у німецькому Ерфурті.
На початок