В "ЛНР" на пів року заборонили в’їзд п’ятьом співробітникам Червоного Хреста — ОВА

В "ЛНР" на пів року заборонили в’їзд п’ятьом співробітникам Червоного Хреста — ОВА

В "ЛНР" на пів року заборонили в’їзд п’ятьом співробітникам Червоного Хреста — ОВА
Сєвєродонецьк, літо 2022 року. Фото: Telegram/Сергій Гайдай

На тимчасово окупованій Луганщині так звана міжвідомча комісія з питань акредитації іноземних некомерційних, міжнародних організацій та гуманітарних місій у "ЛНР" відмовила в акредитації на наступні пів року п'ятьом співробітникам Луганського офісу Міжнародного комітету Червоного Хреста.

Про це повідомили в Луганській ОВА.

За даними військової адміністрації, лише ООН та МКЧХ стали єдиними міжнародними гуманітарними організаціями, які отримали акредитації в псевдореспубліці.

"Діяльність інших заборонена, оскільки при перевірці так званою комісією з акредитації спільно з представниками міністерства держбезпеки в їхній роботі виявлено суттєві порушення", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про ситуацію на окупованій Луганщині

  • У населених пунктах окупованої Луганщини за розпорядженням окупаційної влади відключили мобільний інтернет. Таким чином окупанти намагаються боротись з рухом опору.
  • З Лисичанська до РФ вивезли 50 старшокласників, нібито для підготовки та складання іспитів. Окупанти обіцяють дітям після складання іспитів безкоштовне навчання у російських вишах.
  • Путін віддав наказ російській армії до березня захопити території Донецької та Луганської областей.
  • У тимчасово окупованому Старобільську Луганської області, російська окупаційна влада примушує батьків віддавати дітей віком від 6 років до такого собі козацько-кадетського корпусу.
  • Російські окупанти на Луганщині проводять рейди по обмінниках, виявляючи гривні.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок