Як відключатимуть електроенергію на Полтавщині 5 лютого

Як відключатимуть електроенергію на Полтавщині 5 лютого

Як відключатимуть електроенергію на Полтавщині 5 лютого
google.com

На території Полтавської області 5 лютого ліміти щодо використання електроенергії діятимуть упродовж чотирьох годин. Про це повідомили у Telegram-каналі "Полтаваобленерго".

5 лютого "Укренерго" довело ліміти потужності з 16:00 до 20:00. Вони складатимуть 565 МВт. В інший час обмеження не діятимуть.

При перевищенні ліміту відключатимуть по одній черзі за графіком погодинних відключень.

Ознайомитися з чергами можна за посиланням , а з графіками тут.

Що відомо

  • 23 листопада росіяни вдарили по українській енергоінфраструктурі. Через це на Полтавщині близько доби не було електропостачання.
  • 16 грудня Росія атакувала ракетами Україну. Попередньо випустили 76 ракет, ППО знищили 60, повідомив Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Пошкоджено близько 9 станцій та підстанцій, розповів міністр енергетики Герман Галущенко. Укренерго оголосило надзвичайну ситуацію. По всій Україні запровадили аварійні відключення.
  • У Полтавській області можуть змінити графік відключень електроенергії та розділити його на шість черг. Про це під час апаратної наради 30 січня повідомив директор обласного департаменту житлово-комунального господарства та енергетики Едуард Рева.
На початок