Три українці - у топ-20 останнього спринту перед ЧС з біатлону на Кубку IBU: результати гонки

Три українці - у топ-20 останнього спринту перед ЧС з біатлону на Кубку IBU: результати гонки

Три українці - у топ-20 останнього спринту перед ЧС з біатлону на Кубку IBU: результати гонки
Biathlon.com.ua / Dmytro Yevenko

Найкращим став Артем Тищенко.

На Кубку IBU в Обертілліаху розпочався заключний день етапу. Він супроводжуватиметься останніми гонками перед стартом чемпіонату світу з біатлону - чоловічим та жіночим спринтами.

Першими на старт в Обертілліаху вийшли чоловіки. Без Дмитра Підручного: лідер збірної України, який повернувся до змагань "бронзою" у спринті на Кубку IBU, наступну гонку пропускав - його зміняв Роман Боровик.

Читайте також: Дмитро Підручний здобув "бронзу" у першій гонці після повернення: результат спринту на Кубку IBU

Результати останнього спринту могли відобразитися і на боротьбі за останнє шосте місце у заявці збірної на чемпіонаті світу, за яке ведуть боротьбу три спортсмени - Артем Тищенко, Тарас Лесюк та Руслан Ткаленко.

Найкращим серед українців на фініші став Артем Тищенко. Після 16-го місця на першому спринті в Обертілліаху український біатлоніст зміг навіть покращити свій результат: 12-е місце з одним колом штрафу - повторення найкращого результату у сезоні на рівні Кубка IBU.

Мав можливість фінішувати вище за Тищенка Тарас Лесюк. Першу стрільбу біатлоніст пройшов без хиб, вийшовши з вогневого рубежу у топ-10. Проте на "стійці" не закрив одразу три мішені, втративши шанси потрапити навіть у топ-40.

Руслан Ткаленко не закрив по одній мішені на вогневих рубежах. Однак на дистанції був найшвидшим з усіх українців - 1:09 хвилин відставання від норвежця Вебйорна Соерума. Артема Тищенка він випередив на дистанції на 14.2 секунди, проте через хиби фінішував у 15-секундному відставанні від партнера по збірній Україні - 18-е місце.

Щодо інших українців, то Сергій Телень замкнув топ-20 з одним колом штрафом - найкращий результат у його кар'єрі. А ось Роман Боровик, попри лише одну хибу, фінішував за Тарасом Лесюком і не потрапив до топ-50.

Кубок IBU, Обертілліах. Спринт (чоловіки)

 1. Вебйорн Соерум (Норвегія, 1+0) 22:16.1
 2. Ендре Стрьомсгейм (Норвегія, 0+0) +9.6
 3. Антон Іварссон (Швеція, 0+1) +23.0
 4. Філіп Ф'єльд Андерсен (Норвегія, 0+1) +31.9
 5. Марко Гросс (Німеччина, 0+0) +43.4
 6. Лукас Фрацшер (Німеччина, 0+1) +46.3

...

 • 12. Артем Тищенко (Україна, 1+0) +1:22.5
 • 18. Руслан Ткаленко (Україна, 1+1) +1:37.8
 • 20. Сергій Телень (Україна, 0+1) +1:40.3
 • 50. Тарас Лесюк (Україна, 0+3) +2:17.8
 • 60. Роман Боровик (Україна, 1+0) +2:48.2
На початок