Трагедія у Броварах: стало відомо, коли розшифрують "чорну скриньку"

Трагедія у Броварах: стало відомо, коли розшифрують "чорну скриньку"

Трагедія у Броварах: стало відомо, коли розшифрують "чорну скриньку"
AP Photo/Daniel Cole

За тиждень або два буде розшифровано "чорну скриньку" щодо трагедії у Броварах на Київщині, яка сталася 18 січня. Тоді гелікоптер із представниками МВС впав на територію дитячого садка. Про це повідомив голова комітету Верховної Ради з питань правоохоронної діяльності Сергій Іонушас в ефірі національного телемарафону "Єдині новини".

"Ми розуміємо, що під час таких подій дуже важлива інформація з "чорних скриньок". Я знаю, що наші правоохоронці вже працюють разом з французькими колегами. Я сподіваюся, приблизно за тиждень, максимум за два, все ж таки буде розшифровано "чорну скриньку". Після того ми зможемо більш детально ознайомитися з найбільш пріоритетною версією", — сказав Іонушас.

За його словами, пріоритетними є версії помилки пілота та технічної несправності гелікоптера. При цьому не відкидається версія диверсії, але вона не є однією з пріоритетних.

Що відомо про авіакатастрофу у Броварах

У Броварах Київської області впав гелікоптер, унаслідок катастрофи загинуло керівництво МВС — міністр Денис Монастирський, державний секретар міністерства Юрій Лубкович та перший заступник міністра Євгеній Єнін. За останніми даними загинули 14 людей, з них одна дитина. Отримали поранення 25, з них — 11 дітей. Кабмін створив робочу групу для розслідування авіакатастрофи. В СБУ повідомили, що розглядають кілька версій трагедії.

Речник Командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомив, що, аби встановити причини падіння гелікоптера у Броварах 18 січня знадобиться чимало часу. Спеціально створена робоча група визначить усі фактори, які могли спричинити авіакатастрофу.

У Броварах оголосили триденну жалобу за загиблими у авіакатастрофі. Станом на вечір 19 січня у лікарнях перебували 15 людей, зокрема, 6 дорослих та 4 дитини потрапили до опікового центру у Києві. Дві родини постраждалих виїхали на лікування за кордон.

У Броварах підтвердили загибель матері трьох дітей, яка привела їх у садочок у день трагедії. Жінку розшукували родичі.

Читайте також

У Броварах почали прибирати територію дитсадочка, де в січні впав гелікоптер

Вибір редакції

На початок