Названо номінантів на премію Золотий глобус

Названо номінантів на премію Золотий глобус

Названо номінантів на премію Золотий глобус Facebook

Стали відомі імена номінантів на одну з найпрестижніших кінопремій Золотий глобус-2020.

Церемонія нагородження переможців відбудеться 5 січня у Беверлі-Гіллз у готелі Беверлі Гілтон. Золотий глобус отримають найкращі представники кіно і телебачення.

Повний список номінантів на премію "Золотий глобус-2020"

Найкращий драма:

"Ірландець" (The Irishman)

"Шлюбна історія" (Marriage Story)

"1917" (1917)

"Джокер" (Joker)

"Маленькі жінки" (Little Women)

Найкраща комедія або мюзикл:

"Одного разу в Голлівуді" (Once Upon a Time in Hollywood)

"Кролик Джоджо" (Jojo Rabbit)

"Дістати ножі" (Knives Out)

"Рокетмен" (Rocketman)

"Моє ім’я — Долемайт" (Dolemite Is My Name)

Найкращий драматичний серіал:

"Велика маленька брехня" (Big Little Lies)

"Корона" (The Crown)

"Вбиваючи Єву" (Killing Eve)

"Ранкове шоу" (The Morning Show)

"Спадкоємці" (Succession)

Найкращий фільм іноземною мовою:

"Прощання" (The Farewell)

"Біль і слава" (Pain and Glory)

"Портрет дівчини у вогні" (Portrait of a Lady on Fire)

"Паразити" (Parasite)

"Знедолені" (Les Miserables)

Найкращий сценарій:

Ноа Баумбах ("Шлюбна історія")

Пон Джун Хо та Хань Цзінь-вон ("Паразити")

Ентоні Маккартен ("Два Папи")

Квентін Тарантіно ("Одного разу в Голлівуді")

Стівен Заіллян ("Ірландець")

Найкраща пісня:

Beautiful Ghosts ("Кішки")

(I'm Gonna) Love Me Again ("Рокетмен")

Into the Unknown ("Крижане серце 2")

Spirit ("Король Лев")

Stand Up ("Гаррієт")

Найкраща чоловіча роль другого плану:

Том Генкс ("Прекрасний день по сусідству")

Ентоні Гопкінс ("Два Папи")

Аль Пачіно ("Ірландець")

Джо Пеші ("Ірландець")

Бред Пітт ("Одного разу в Голлівуді")

Найкраща жіноча роль другого плану:

Кеті Бейтс ("Річард Джуелл")

Аннетт Бенінг ("Звіт")

Лора Дерн ("Шлюбна історія")

Дженніфер Лопес ("Шахрайки з Волл-Стріт")

Марго Роббі ("Секс-бомба")

Найкраща чоловіча роль (комедія або мюзикл):

Деніел Крейг ("Ножі наголо")

Роман Гріффін Девіс ("Кролик Джоджо")

Леонардо Ді Капріо ("Одного разу в Голлівуді")

Терон Едґертон ("Рокетмен")

Едді Мерфі ("Моє ім'я – Долемайт")

Найкращий анімаційний фільм:

"Крижане серце 2" (Frozen II)

"Як приборкати дракона 3: Прихований світ" (How to Train Your Dragon: The Hidden World)

"Містер Лінк: Загублена ланка еволюції" (Missing Link)

"Історія іграшок 4" (Toy Story 4)

"Король Лев" (The Lion King)

Найкраща чоловіча роль (драма):

Крістіан Бейл ("Форд проти Феррарі")

Антоніо Бандерас ("Біль і слава")

Адам Драйвер ("Шлюбна історія")

Гоакін Фенікс ("Джокер")

Джонатан Прайс ("Два Папи")

Найкраща жіноча роль (комедія або мюзикл):

Оквафайна ("Прощання")

Ана де Армас ("Ножі наголо")

Кейт Бланшетт ("Де ти поділась, Бернадетт?")

Біані Фельдштейн ("Освіта")

Емма Томпсон ("Пізня ніч")

Найкраща жіноча роль (драма):

Синтія Еріво ("Гаррієт")

Скарлет Йоганссон ("Шлюбна історія")

Сірша Ронан ("Маленькі жінки")

Шарліз Терон ("Секс-бомба")

Рене Зеллвегер ("Джуді")

Найкращий серіал (комедія або мюзикл):

"Баррі" (Barry)

"Флібег" (Fleabag)

"Метод Комінскі" (The Kominsky Method)

"Дивовижна місіс Мейзел" (The Marvelous Mrs. Maisel)

"Політик" (The Politician)

Найкраща музика до фільму:

Деніел Пембертон ("Сирота Бруклін")

Александр Десплат ("Маленькі жінки")

Гільдур Ґуднадоттір ("Джокер")

Томас Ньюман ("1917")

Ренді Ньюман ("Шлюбна історія")

Найкраща чоловіча роль у серіалі (комедія або мюзикл):

Майкл Дуглас ("Метод Комінскі")

Білл Гейдер ("Баррі")

Бен Платт ("Політик")

Полл Рад ("Жити з собою")

Рамі Юссеф ("Рамі")

Найкраща жіноча роль у серіалі (комедія або мюзикл):

Крістіна Епплгейт ("Мертвий для мене")

Рейчел Броснаген ("Дивовижна місіс Мейзел")

Кірстен Данст ("Як стати Богом в центральній Флориді")

Наташа Ліоні ("Матрьошка")

Фібі Воллер-Брідж ("Флібег")

Найкраща чоловіча роль у серіалі (драма):

Браян Кокс "Спадкоємці"

Кіт Герінґтон ("Гра престолів")

Ремі Малек ("Містер Робот")

Тобайас Мензіс ("Корона")

Біллі Портер ("Поза")

Найкраща жіноча роль у серіалі (драма):

Дженніфер Еністон ("Ранкове шоу")

Олівія Колман ("Корона")

Джоді Комер ("Вбиваючи Єву")

Ніколь Кідман ("Велика маленька брехня")

Різ Візерспун ("Велика маленька Брехня")

Найкращий режисер:

Пон Джун Хо ("Паразити")

Сем Мендез ("1917")

Тодд Філліпс ("Джокер")

Мартін Скорсезе ("Ірландець")

Квентін Тарантіно ("Одного разу в Голлівуді")

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше