На Житомирщині попрощалися з громадською активісткою Тетяною Домбровською

На Житомирщині попрощалися з громадською активісткою Тетяною Домбровською

На Житомирщині попрощалися з громадською активісткою Тетяною Домбровською
Фото: Facebook, Тетяна Домбровська

Третього лютого у Бердичеві попрощалися з громадською активісткою Тетяною Домбровською. 39-річна жінка померла у лікарні внаслідок черепно-мозкової травми, яку отримала на сходах будинку, де в одній із квартир жила разом із цивільним чоловіком.

Ввечері першого лютого близько опівночі пара провела гостей та поверталася додому. Через деякий час Тетяну непритомну знайшли сусіди. Вони і викликали швидку. Загибла лежала між першим та другим поверхом, хоча із чоловіком проживала на першому. Останнє, що чули сусіди по під'їзду – гуркіт та жіночий крик.

"Тетяна бігла зверху і кричала. Що саме вона кричала, я не розчула. Вона навіть не кричала, а верещала. Потім був якийсь голосний стук об двері, бо в мене аж собаки прокинулися і почали гавкати. Щось досить сильно грюкнуло, правда, не знаю, чи в мої це двері було, чи в сусідські", – розповідає сусідка Алла Михайлівна.

За кілька годин у лікарні Тетяна Домбровська померла від отриманої травми. Попрощалися з жінкою у Бердичеві, де живуть її батьки. Сусідка та подруга загиблої згадує: цього тижня вони планували зустрітися з Тетяною та попити кави.

"Тетяна дуже гарно навчалася, всім допомагала, завжди була усміхнена, загалом, золота людина. Таких людей більше немає. Вона ніколи нічого нікому не казала, ніколи ні на кого не скаржилася", – каже подруга загиблої Тетяна.

Племінниця та подруга Тетяни не вірить, що смерть жінки була випадковим збігом обставин. Розповідає, що не один раз бачила Тетяну з синцями та залякану, втім жінка багато не розповідала про своє особисте життя і не зізнавалася, звідки синці.

"Ми часто бачили, що в неї були синці, вона була трохи залякана, іноді плакала, коли приходила до нас. Вона часто з цим чоловіком сходилася і розходилася. Якось вона переховувалася у подруги три дні. Замальовувала синці і таке інше", – розповідає племінниця загиблої Олеся Домбровська.

Олена Курбанова – це подруга Тетяни, у якої кілька разів переховувалася загибла. Жінка каже, що підозрювала, що цивільний чоловік, з яким Тетяна прожила два роки, постійно б'є її. Кілька разів вона радила Тетяні розірвати стосунки, але загибла не слухала.

"Це було не один раз навіть, – каже Олена Курбанова. – Таке було постійно. Вона, наприклад, приходила на базар із синяком, замазаним під оком. А на питання: "Що сталося?", говорила щось типу впала чи щось таке. Вона багато приховувала, чимало наших друзів навіть не здогадувалися про щось. Вона просто не могла без цього чоловіка, але він її регулярно бив. Я не один раз їй говорила, як вона може так жити, але вона не чула нікого".

У поліції розпочали кримінальне провадження за фактом нанесення Тетяні Домбровській тяжких тілесних ушкоджень. Встановили, що причиною смерті жінки став перелом черепа. Нині експертизи та дослідження тривають.

Кореспонденти Суспільного намагалися зв'язатися з цивільним чоловіком Тетяни Домбровської. У квартирі, де жила пара, нікого не було. На мобільний телефон чоловіка додзвонитися теж не вдалося.

Що відомо

  • На Житомирщині розслідують обставини смерті громадської активістки, колишньої депутатки Тетяни Домбровської.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

Вибір редакції

На початок