"Картка черкасця": понад дві з половиною тисячі містян вже отримали

"Картка черкасця": понад дві з половиною тисячі містян вже отримали

"Картка черкасця": понад дві з половиною тисячі містян вже отримали
Фото Черкаська міська рада

У Черкасах видали близько 2 500 "Карток черкасця". Як повідомили у пресслужбі Черкаської міської ради, нею можна оплатити проїзд, отримати соціальні програми та додаткові бонуси.

"Така картка одночасно є проїзним документом, платіжною карткою та матеріальним носієм персональних даних й підтримує додатки, пов'язані з наданням і обліком заходів соціальної підтримки та інших інформаційних сервісів і послуг. Міській владі це дає широкі можливості для збору аналітичних та статистичних даних, які дозволять оптимізувати транспортну систему Черкас», – пояснив міський голова Анатолій Бондаренко.

Хто може отримати "Картку черкасця"

Усі громадяни, які зареєстровані у Черкасах (в тому числі ті, що мають право на безоплатний проїзд або мають право на оплату часткової вартості проїзду (школярі, студенти тощо).

Як пільговикам оплатити карткою у транспорті

У пресслужбі пояснили, що для  пільгового проїзду необхідно прикласти "Картку черкасця" з пільговим тарифом до валідатора:

"Термін, з якого має бути обов‘язкова валідація пільговиками, ще не визначений, і це лише перший етап заохочення й адаптації, коли пільгова категорія пасажирів має звикнути до змін та привчити себе фіксувати подорож у транспорті. Ніяких обмежень в кількості подорожей пільговиками в муніципальному транспорті на даний час немає. Картка діє як розрахункова як у тролейбуси, так і в транспорті приватних перевізників по тарифу перевізника (де впроваджено автоматизовану систему обліку оплати проїзду). У всіх випадках при собі пасажир повинен мати відповідний документ, що засвідчує  право на пільгу".

Як відстежувати поїздки

Установивши додаток "Смарт Сіті" і додавши картку черкасця, можна відстежувати історію своїх подорожей, і у разі виникнення питань подзвонити на гарячу лінію безпосередньо з транспорту або у будь-який зручний для пасажира час, наголосив Андрій Сльота, директор з розвитку компанії "SMART-TICKET TECHNOLOGY":

"Транспортний функціонал було спроєктовано в «Картку черкасця» з метою підвищення якості надання послуг з перевезення пасажирів, забезпечення належного обліку фактично наданих транспортних послуг міським пасажирським транспортом, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні пільгових перевезень".

Використання «Картки черкасця» як платіжної

Партнером у впровадженні проєкту є МТБ Банк, тож "Картка черкасця" є ще й платіжною.

У пресслужбі пояснили, що нею можна оплатити подорож через валідатор:

"Скачавши мобільний додаток банку МТВ 360, можна моніторити будь-які платіжні операції по картці. При відкритті рахунку картка йде з «нульовим балансом». Клієнт самостійно може поповнити її для власних потреб. Клієнт сам може вирішити перевести на цю картку можливість нарахування заробітної  плати чи пенсії. Для цього необхідно звернутися у відділення банку для консультації".

Переваги та бонуси

Окрім оплати та засвідчення пільги за проїзд, "Картка черкасця" даватиме власнику низку переваг, зазначили у пресслужбі:

"Уже в наступному місяці власники картки зможуть отримати 5% кешбеку  у низці торгових мереж («Волошкове поле», Моллі), у мережі аптек МЕДІТ-М, ГАЛА АПТЕКА,  АПТЕКА 03, деяких закладах громадського харчування".

"Наразі робота над наповненням цієї частини картки триває. Надалі на цю картку також будуть акумулюватися різноманітні соціальні пільги, знижки у муніципальних закладах та приватних сервісах тощо. Цей список буде розширюватися і надалі. Запрошуємо бізнес до цієї взаємовигідної співпраці задля розвитку нашого міста", – зазначає перший заступник міського голови Сергій Тищенко.

Де оформити картку

● Черкаська міська рада – вул. Байди Вишневецького,36. ● Департамент соціальної політики – бульвар Шевченка, 307. ● Відділення №1 МТБ Банк – бульвар Шевченка, 224. ● Центр обслуговування громадян – вул. Благовісна, 170.

Попередньо проводиться запис 0-800-500-255через електронний носій (в ЦНАП) і складаються списки, для розвантаження черг.

Час роботи точок видачі:

Пн-Пт 8:30-17:30,

Які документи необхідні для оформлення "Картки черкасця"

- паспорт або документ, який його замінює; - якщо паспорт нового зразка, то виписка про місце проживання; - ідентифікаційний номер; - документ, який підтверджує статус пільговика (за наявності).

Де можна поповнити картку

Поповнити картку можна безоплатно у відділеннях МТБ Банку та у більш ніж 46 000 термінальній мережі партнерів по всій Україні (Sistema, City24, 2Click, Easypay, IBOX).

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

Вибір редакції

На початок