Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн перевірила заміну ламп на Укрпошті в Києві

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн перевірила заміну ламп на Укрпошті в Києві

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн перевірила заміну ламп на Укрпошті в Києві
Фото: Twitter \ Ursula von der Leyen

Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн відвідала головпоштамт Укрпошти у Києві. Там вона подивилася, як українці обмінюють старі лампочки на енергозберігаючі. Про це повідомила посадовиця в своєму Twitter.

"Разом ми несемо світло в Україну! Українці можуть обміняти старі лампочки на пошті на енергоощадні світлодіодні. ЄС із задоволенням надає 35 мільйонів з них. Кожен кіловат заощадженої енергії є цінним для протидії енергетичній війні Росії", – йдеться у твіті фон дер Ляєн.

Читайте також: "Попереду чимало важкої роботи, але перші кроки ви зробили" — фон дер Ляєн про Україну в ЄС та трибунал для Росії

Там іноземна гостя ознайомилася з тим, як відбувається процедура обміну старих ламп розжарювання на нові світлодіодні.

Що відомо про обмін лампочок для українців

З 30 січня в Україні за підтримки Європейського Союзу розпочався обмін старих ламп розжарювання на LED. У додатку "Дія" з’явилася можливість подати заявку на обмін старих лампочок розжарювання на нові енергоощадні лампи.

Там можна обміняти 5 старих ламп розжарювання на 5 енергоефективних LED-лампочок. Уряд запустив програму, щоб знизити навантаження на енергетичну систему країни та скоротити дефіцит електроенергії для користувачів.

Обмін здійснюється за підтримки Європейського Союзу, який профінансував 30 млн LED-ламп. Ще 5 мільйонів ламп надасть уряд Франції.

Читайте також

Лідери Європейського Союзу прибули до Києва

Австрія передала ноутбуки для дитсадків Бучанської громади

На початок