На Хмельниччині триває імунізація дітей від коронавірусної інфекції

На Хмельниччині триває імунізація дітей від коронавірусної інфекції

На Хмельниччині триває імунізація дітей від коронавірусної інфекції
Фото: Суспільне Хмельницький

У Хмельницькій області вакцинують дітей віком від 5 до 11 років від коронавірусної інфекції, каже директор обласного департаменту охорони здоров’я Олександр Завроцький. За його словами, вакцини є у достатній кількості. Наразі ж у Хмельницькій області рівень захворюваності на коронавірус низький.

Чи погоджуються батьки на щеплення дітей від ковіду — дізнавалась команда Суспільного.

Перед вакцинацією від COVID-19 восьмирічного Сашка оглядає лікар-педіатр амбулаторії загальної практики сімейної медицини №2 Євгенія Суботіна. Опісля, мати Сашка, Тетяна Фесенко, пише згоду на щеплення, говорить "за" усі вакцинації.

"На мою думку хвороби набагато страшніші, ніж щеплення. Ми робимо абсолютно всі щеплення за графіком, тому що це його здоров’я і це його захист. Ми відповідальні, як батьки за його здоров’я, і відповідно ми приймаємо рішення його щепити", — сказала Тетяна.

Жінка каже, не було вагань щодо вакцинації сина від коронавірусної інфекції: "Діти знаходяться в школах, вони в оточенні великої кількості інших людей, які можуть приносити цю інфекцію і так само дитина може хворіти дуже важко. Ми знаємо випадки, коли діти знаходилися під ШВЛ і в яких були великі проблеми за здоров’ям".

Всього в амбулаторії є 40 доз вакцини від коронавірусу, каже педіатр Євгенія Суботіна. Внутрішньо переміщені особи також звертаються до амбулаторії щодо вакцинації, додала Євгенія: "В нас є пацієнти з Харківської, Запорізької, Донецької, Луганської. Ми також щеплюємо їх від тих інфекцій, які за планом, які їм потрібні в їх віці".

У Хмельницькій області рівень захворюваності на коронавірус наразі низький, каже Олександр Завроцький: "Є вакцина для дітей від 5 до 11 років. В нас цієї вакцини достатньо. Хочу сказати, що у 2022 році значно знизилися темпи вакцинації, порівняно з 2021 роком. Багато факторів: війна, тому що COVID у 2022 році набагато відрізняється від 2021 року. Але водночас державна програма щодо вакцинації діє".

Читайте також

  • Надавати домедичну допомогу навчають усіх охочих у Хмельницькому
  • У Хмельницькому вручили нові машини швидкої допомоги. До яких лікарень направили автівки
  • На Хмельниччині знизився рівень захворюваності на COVID

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.

Вибір редакції

На початок