За рекомендаціями військових та альпіністів. У Кропивницькому шиють спальні системи для бійців

За рекомендаціями військових та альпіністів. У Кропивницькому шиють спальні системи для бійців

За рекомендаціями військових та альпіністів. У Кропивницькому шиють спальні системи для бійців
Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому швейне виробництво створило спальну систему для бійців, керуючись рекомендаціями військових, технологів та альпіністів. Систему тестували в польових умовах – отримали схвалення у Командування Сухопутних військ Збройних сил України. Суспільне дізнавалось, чим спальна система відрізняється від спального мішка і на яку температуру повітря розрахована.

Розробляли та тестували спальну систему протягом трьох місяців, розповів маркетолог швейного виробництва Іван Поліщук: "Благодійний фонд "Рій" запропонував податися на конкурс, де відбирали спальні мішки для сухопутних військ ЗСУ. Наш спальник визнали найкращим. Доопрацювали його до модульної спальної системи".

Спальна система складається із захисного чохла і спального мішка. Довжина системи – 220 сантиметрів, ширина – 95. Захисний чохол виготовлений із водонепроникного і вітрозахисного поліестеру. Всередині є спеціальне ущільнення з зносостійкої тканини, щоб боєць міг лягати туди у взутті. Зона ніг – додатково утеплена.

На швейному виробництві у Кропивницькому для військових виготовили 400 зимових спальних систем, розрахованих на температуру від 10 до 15 градусів морозу. Вага системи у складеному вигляді – 3,5 кілограми.

За рекомендаціями військових, технологів та альпіністів. У Кропивницькому розробили та шиють спальні системи для бійців
Суспільне Кропивницький

За словами менеджера швейного виробництва Владислава Волошинова, система зручна у використанні: "В неї можна швидко залізти, швидко вилізти. В цьому пересвідчились і військові, випробовуючи систему в польових умовах. Ми отримували схвальні відгуки".

Спальна система стане у нагоді передусім військовим, які часто змінюють місце дислокації, сказав Іван Поліщук: "Наприклад, розвідник. Щоб він міг десь в лісі автономно спати, виконуючи бойове завдання. Спальник – не для продажу, військовим передаємо безкоштовно. Орієнтовна собівартість – майже п’ять тисяч

Нині на швейному виробництві розробляють спальну систему для військових на весну, літо та осінь.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок