"Не коментую слідчі дії та окремі прізвища" — в.о. голови Сумської ОВА про оголошену підозру посадовцям адміністрації

"Не коментую слідчі дії та окремі прізвища" — в.о. голови Сумської ОВА про оголошену підозру посадовцям адміністрації

Доповнено
"Не коментую слідчі дії та окремі прізвища" — в.о. голови Сумської ОВА про оголошену підозру посадовцям адміністрації
Тарас Савченко. Фото: Суспільне Суми

Виконуючий обов`язки голови Сумської ОВА Тарас Савченко прокоментував кореспондентам Суспільного оголошення підозри одному з заступників голови Сумської ОВА та т.в.о. начальника Департаменту капітального будівництва ОВА.

"Я не буду коментувати слідчі дії та окремі прізвища. По-перше, деякі прізвища вже публічно були зазначені на багатьох ресурсах. Вручення підозри — це один з етапів слідчих дій. Я, як посадова особа, не маю права коментувати якісь деталі. І, до речі, вони мені значною мірою і не відомі, відомі більше з публічних джерел", - сказав виконуючий обов`язки голови Сумської адміністрації Тарас Савченко.

"Ми останні пів року постійно під перевірками різних контролюючих органів. Це виникло не тиждень, не два тому, починаючи з літа, десь орієнтовно з липня Держаудитслужба, Нацполіція СБУ, НАБУ – усі перевіряють. Постійно приходять запити на отримання документів і таке інше", - також зазначив посадовець.

На питання чи буде відсторонювати вказаних посадовців від роботи, Тарас Савченко відповів, що підозра не є причиною для відсторонення. "На певному етапі, якщо слідство дійде до якогось іншого етапу і це буде визначено законодавством, звісно вони будуть автоматично відсторонені. Зараз глобальні підписи чи рішення вони все одно проходитимуть через мене. Я нічого не підписував і не підписуватиму, що йтиме в розріз з чинним законодавством. І третє, Клименчуков ще позавчора написав заяву про відпустку, і з учорашнього дня він у відпустці. І по його процесах є інші люди, які виконуватимуть його обов’язки", - сказав Тарас Савченко.

Що відомо

  • 2 лютого стало відомо, що двох посадовців Сумської ОВА підозрюють у привласненні коштів, які були виділені на відновлення області після бойових дій. Мова йде про заступника голови Сумської ОВА та т.в.о. начальника Департаменту капітального будівництва ОВА.
  • Згідно з інформацією з відкритих джерел, т.в.о. начальника Департаменту капітального будівництва Сумської ОВА є Олег Чунаєв. За даними сайту Сумської ОВА, заступник голови, який керує роботу цього департаменту — Олег Клименчуков.
  • 27 січня СБУ проводила обшуки у одного з заступників колишнього голови Сумської ОВА Олега Клименчукова.
  • 24 січня президент підписав указ про звільнення голови Сумської ОВА Дмитра Живицького.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

Вибір редакції

На початок