Чернівецька область отримала більший ліміт споживання електрики

Чернівецька область отримала більший ліміт споживання електрики

Чернівецька область отримала більший ліміт споживання електрики
Фото: Марія Ігнатюк/Суспільне Чернівці

Укренерго збільшило ліміт споживання для Чернівецької області вдень до 199 мегаватів. Через це в години можливого заживлення планують подавати електрику. Ситуація може змінитися у разі нових ракетних обстрілів.

Про це у коментарі Суспільному повідомили в пресслужбі Чернівціобленерго.

Ліміти для регіонів збільшили через запуск кількох енергоблоків після ремонту. Також цьому сприяє тепла погода як для зими, повідомили в компанії.

У нічні години 3 лютого область мала обмеження споживання в 136 мегаватів. Учора вдень ліміт для області становив 189 мегаватів, вночі — 139 мегаватів.

В обленерго планують змінити графік відключень з 6 лютого, його опублікують орієнтовно в неділю. Раніше в компанії повідомляли, що до кінця тижня не змінюватимуть графік відключення. Так хочуть зрозуміти, чи можна дотримуватися годин відімкнення та заживлення, коли дають щоденні й погодинні ліміти та змінюється погода.

Чернівецька область отримала більший ліміт споживання електрики
Графік відключень електрики в Чернівецькій області до 6 лютого. Джерело: oblenergo.cv.ua

Що відомо

  • Чернівецька область — серед регіонів, де найбільше відключень електрики через дефіцит потужностей, повідомили 2 лютого в міністерстві енергетики.
  • 28 січня в обленерго оновили вигляд графіка відключень електрики. Він став адаптивним, можна виділити свою групу окремо. Також графік адаптований для перегляду зі смартфонів.
  • Восени 2022 року Росія регулярно почала обстрілювати енергетичну інфраструктуру України. У грудні повідомлялось, що через російські обстріли з ладу виведена половина енергосистеми України. А після обстрілів 16 грудня запровадили надзвичайний стан в енергетиці.

Читайте також

"Включіть мою групу — коржі допікаються". Як працюють енергетики та оператори Чернівціобленерго

Чому графіки відключень не збігаються та які ліміти електрики для груп: інтерв'ю з фахівцем Чернівціобленерго

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Вибір редакції

На початок