У Бахмуті залишається 179 дітей — Нацполіція

У Бахмуті залишається 179 дітей — Нацполіція

У Бахмуті залишається 179 дітей — Нацполіція
Наслідки обстрілів Бахмута 31 січня. Фото: Telegram / Павло Кириленко

У прифронтовому Бахмуті залишається 179 дітей. Про це розповів заступник начальника управління ювенальної превенції Національної поліції Ярослав Шанько.

"З Донеччини вивезли сотні дітей. Більше ми зараз робимо акцент на тих дітей, які залишаються там, адже з ними, з цими сім’ями потрібно працювати. На прикладі Бахмута можу сказати, що от буквально сьогодні також це було в ЗМІ, що там наразі ще залишається 179 дітей. Групи евакуації працюють, аби донести інформацію важливості евакуації, аби кожна дитина опинилася в безпеці", — каже Шанько.

Він розповів, нам доводиться вмовляти людей, аби вони виїжджали за своєю згодою.

"Звичайно, така робота систематично проводиться ювенальними поліцейськими, Поліція робить все для того, щоб убезпечити кожну дитину від нещасних випадків, які можуть бути спричинені військовими діями. Вже на практиці застосовуються і бронежилети, і каски, вживаємо максимально більше заходів", — зазначив Ярослав Шанько.

За його словами, злочини, які відбуваються на тимчасово окупованій території, фіксуються поліцією.

"Якщо у нас немає підтвердженої інформації, що дитина стала жертвою злочину, загинула, там проведено ряд доказових дій з цього приводу, то звичайно, буде відкрито кримінальне провадження. Будуть проводитися в першу чергу всі дії, направлені на встановлення місцезнаходження такої дитини", — розповів Шанько.

Читайте також

Майже 10 тисяч звернень: як поліція розшукує дітей під час війни

Бронежилети та шоломи для найменших. Із зони бойових дій на Донеччині дітей евакуюватимуть з додатковим захистом

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

Вибір редакції

На початок